Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Valmieras dz. nodaļa.

Baibish

Satiksanasdiena

Paceļu tēmu, jo ir aktuāla! Ļoti derētu svaigas atsauksmes par dzemdību nodaļu .Konkrēti par personāla darbu , kas patika un kas nē?

Satiksanasdiena
Dzemdēju pirms 2 nedēlām un ne mirkli nenižēloju, ka izvēlējos Valmieru. Man viss sākās ar ūdenu noiešanu vēlā vakarā un dzemdības kopā ilga 12 stundas, līdz ar to pa vidu nomainījās vecmāte un ārsts. Bet visi darbinieki bija atsaucīgi, profesionāli un labi tika galā ar sarežgijumiem, galu galā varēju piedzemdēt pati, bez nekādiem griezumiem un arī bērninš piedzima sveiks un vesels! Pirmā vecmāte no sākuma likās tāda šerpāka, bet īstenībā vina pat bija drusku smieklīga un spēja caur savu jokaino komunikāciju uzmundrināt un nomierināt. Galvenais ieklausies, ko vecmāte saka, jo vinas tiešām zina kā labāk un vieglāk tikt ar visu galā. Es biju baigi sadomājusies kā dzemdēšu un izvēlēšos pozas, bet beigās vispār biju kā apdulusi no sāpēm un labi ka vecmāte mani izriktējā pareizajās pozās un pateica priekšā kā labāk elpot un kurā brīdī kontrakciju vajag pārelpot, nevis spiest, lai bērninš izgrozās pats ārā.

Satiksanasdiena

Aylla
Paldies , par atsauksmi

Meitenes,arī interesē svaigākās atsauksmes..

Varbūt kāda var padalīties, cena vienvietīgai un ğim.palātai?

Tuvojas jau finišs,arī interesē svaigākās atsauksmes.

sinccha17 vienvietīgā palāta maksā 20 eiro dienā, bet tāda ir tikai viena un ģimenes palāta maksā 40 eiro dienā.

sinccha17
Tās gan bija pirms 4 gadiem, bet tā palātu maksas politika viņiem interesanta, bet var jau būt, ka visur tā ir. Mēs ģimenes palātā tikām sestdienas pēcpusdienā un ap to pašu laiku otrdienā izvācāmies. It kā pabijam 3 pilnas diennaktis palātā, bet maksājām par 4 dienām. Sanāk, ka tajā sestdienā slimnīca par palātu saņēma dubultā, jo par to dienu maksā gan tā ģimene, kas izvācās gan mēs, un tas pats otrdienā.

Tereza
Es vispar domaju ka tas ir atkarigs no vecmates, jo es slimnica biju no paša rīta un ģimenes palātā tikām 10 vai 11 vakarā, mums vecmate teica ka neskaktīs šo dienu , 2 stundas ko mes pec dzemdibam atnākuši. Bijām 3 dienas slimnīcā, bet mums ierakstija ka ģimenes palātā esam tikai 2

Cik ģimenes palātu kopā ir?

Viņi vispār tagad skaita pirmo un pēdējo dienu kā vienu.

Ģimenes palātas, man liekas, ka ir 4. Negribu samelot, bet tāds skaitlis man nez kāpēc sēž galvā.

Varbūt vēl kāda atsauksme?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18388481