Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklējumos pēc draudzības

Ambittiona

Vai kāda jau iepazinās?

brinumsg,no kura rajona tieši esi?Es arī no Pārdaugavas puses

Labprāt ar kādu iepazītos, man 30 gadi Dzīvoju pašreiz Teikā. Esmu ļoti vienkārša un atvērta gan sarakstei, gan tikties pie kādas kafijas tases

De.Bu. Uzrakstīju vēstuli.

goold
uzsitam klaču?

Papildināts 17.08.2019 22:21:

De.Bu.

Sveika!

Nu? Sanāca ar kādu no meičām sapazīties?

Laurita30 Tu arī meklē draudzeni, no kurienes esi? Es vēl meklēju draudzeni. Pārsvarā neviena neatbild.

Es arī meklēju domubiedrus, patīk iet pārgājienos, vienkārši pasportot, patīk ar velosipēdu braukt, teātriu, koncertus apmeklēju.

Ja kāda vēl ir ieinteresēta, es arī labprāt paplāpātu. Noteikti nebūšu draudzene, ar ko katru dienu tikties un 5dienās iet uz klubu, bet gan labprāt paplāpātu pa whatsapp un dzīvē dodu priekšroku mierīgām izklaidēm - cafe/ pastaigas u.tml. Man 29 un esmu no Pārdaugavas.

Es arī būšu priecīga kādu jaunu draudzeni atrast, tikko piedzimis otrais bēbis (4 men ) un kkā tā ir kā dažreiz gribas papļapāt arī par kko vēl

Krustnaglina86

Es būšu priecīga par Jaunu draudzeni

ForumMamma

Es jau labu laiku vēlos vēl kādas paziņas, lai paplašinātu redzesloku, uzzinātu ,ko jaunu un dot to pašu pretī savās iespēju robežās.

Ar garāmjājējiem šādu saikni grūti izveidot, tad varbūt šeit izdosies

Īsumā par sevi - 26 gadi, ir bērns, vīrs, suns, darbs un augstskola 6dienās Rīgā. Pati dzīvojos starp Dobeli un Tukumu. Bet patīk izbraukt visur kur. Ko nevaru, to nevaru - sēdēt un klačoties. Var iet un klačoties, varu arī iedzert un klačoties, patīk paballēt, apskatīt, izmēģināt utml. Ja ideja ir laba, saorganizēšu da jebko un jebkā, lai ierastos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389113