Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaikus dzimušo mazuļu radiniekiem.

Tobago

Psiholoģijas tēma neder. Padalieties, kas kaitina, ko nevajadzētu darīt, uzzinot, savā ziņā uztraucošu vēsti. Māmiņu, ar jautājumiem nebombardēju. Tikai pāris ziņas. Kā pati, kā mazam, un kas tālāk. Tikpat īsas, konkrētas atbildes. Gaidu, ka pati teiks, kad pārvedīs. Pasaules die, lai es uzbāstos, at prasību par bildēm. Manas domas. Jautāt kā par absolūti laikā dzimušu bērnu? Man pašai nedēļu sīks, pa inkubatoru, dzīvojās. Pati biju miera pika. Nu labi, stresiņš bija. Bet, tagad! Drīz buldurjāņus dzeršu. Nav maza mamma. 20+.

Papildināts 08.04.2019 15:02:

Iemetiet citur šo tēmu, ja labāk kur iederās.

Tobago

Man negr

Sixpārnis

Cik smags gadījums? Man ir 2 pieredzes. Ar pirmo - bērnam viss bija labi, vnk bija jāpaaugas. Biju normāli komunicējama ar ārpasauli.

Ar otro bija traki pašam bērnam.

Tai mammai ir kāds, ar ko viņa kontaktē? Ar to cilvēku arī aprunājies, kas un kā, vai vari ko līdzēt.

Es biju spējīga komunicēt tikai ar 1 cilvēku, kurš tālāk komunicēja ar ārpasauli. Nebiju spējīga uztvert neko, mana dzīve bija tur un ap to bērnu, jo ik minūti bija cīņa. Cīņa par bērna dzīvošanu, veselību, vēlāk jau ēšanu, un vēl par sevi parūpēties, lai es ēstu, gulētu, ietu pie bērna.

Es ļoti novērtēju visus, kas sūtīja ziņas, bet nebiju spējīga dot pretī neko, pat ne paldies, pat ne 3 vārdus pateikt. Vistrakāk laikam bija tās apsveikumu ziņas.

Palīdzēja atbalsta ziņas, ka viņi tur ir, jūt līdzi, gaida, ja man ko vajag, ir gatavi palīdzēt, lai tikai prasu.

Man personīgi negribējās komunicēt ne ar vienu. Neziņa liela par katru stundu, dienu. Protams, arī cik priekšlaicīgi dzimis bērniņš, man bija 25+4 dienas. Pārved parasti kādā 6-7 dienā. Kas kaitināja, kā jūties? cik ilgi būsiet slimnīcā? Man personīgi bija divejādas sajūtas par apsveikumu saņemšanu. Īstos apsveikumus saņēmu braucot mājās, pēc trijiem mēnešiem. Izturību. Tas nav viegls posms, nevienam no iesaistītajiem.

Priekšlaikus dzimušais no cita priekšlaikus dzimušā atšķiras. Viens izaugs un attīstīsies, cits tā arī līdz galam neattīstījies paliks ar 2 mēnešu veca bērna iemaņām visu savu dzīvildzi (protams ir arī kaut kas starp šiem abiem). Es gan nesaprotu kā tas var ietekmēt sarunu. Parasti jau sākumā, kamēr guļ, aptuveni līdz gadam, visas ir baisi rožaini noskaņotas, un arī bez tā-ja vien pati sieviete vēlas komunicēt, tad jārunā par visu un pilnīgi adekvāti.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cik zinu, no savas mammas, tad mazulis perfekts. Kā mums zināms, elpo pats. 900 grami.

Papildināts 08.04.2019 16:21:

Ir vīrs. Nav vientuļā.

Papildināts 08.04.2019 16:25:

Mūsu versija, kādēļ tā? Naktīs jāguļ. Diplomdarbs pagaidīs.

Norma Džīna

Tobago
Mūsu versija, kādēļ tā? Naktīs jāguļ. Diplomdarbs pagaidīs.
Kas tas tāds? MAn liekas, šitādu visgudrību par citiem gan nevajag atļauties....

Tobago
Ja ar šädiem pärmetumiem domas vijas, tad labäk vispär lieciet mierä to jauno mämiňu. Iemesli var bút daudz undażädi.

Tobago
Lai vai cik perfekts mazulis, 900 grami ir dikti maz, runāju no pieredzes, viens no mazuļiem piedzima 840. Lai vai kāds būtu iemesls, kādēļ piedzima, nekas to nemainīs. Bieži vien tā arī neuzin, kāpēc piedzima. Tā gadās.

Auglim vadošais nav svars, bet nedēļa, kurā piedzima. 26.ned dzimis 900g būs “trīs kapeikas” labāks par 1100g 25 nedēļā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389281