Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaikus dzimušo mazuļu radiniekiem.

Tobago

Sta, viator!

Neatkarīgi no bērna dzimšanas laika, svara un veselības stāvokļa, jebkuru jauno māmiņu, un arī ne jauno un ne tikai māmiņu, kaitina, ja mīļie radiņi bāžas ar nelūgtiem viedokļiem, cēloņu skaidrojumiem utml. (Atļaušos mimējumu, brāļa sieva?) Ne viņas naktis, ne diplomdarbs nav tava darīšana

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

mea

Nepārt man. Klusējam.

Kur, no teksta, var secināt, ka brāļa sieva?

P.S. Es nebūtu pret.

Papildināts 08.04.2019 19:24:

missdaiga

Te, kaut kur, ir tēma par krāsainiem bērniem. Sen nekustināta. . Man aizspriedumi nav.

Sixpārnis

Tobago
Nudien jocīgi jums tie spriedumi.

Tadus jautājumus vispār nav ne jāapspriež, ne jāuzdod.

Tobago
Lasu, lasu un nesapratu, kāpēc man raksti par krāsainiem bērniem?

Missdaiga

Man negr. Iztulko.

Papildināts 08.04.2019 23:16:

Kā jau rakstīju. Neko, mammai, nesakam. Cenšamies neuzbāsties. Paldies kosmosam, bildes nekur nav.

pavasaris:)

Tobago
Neuzbāzies ne ar padomiem, ne skaidrojumiem (par ko šis "sods" jaunajiem vecākiem). Tas sāpina. Kā arī līdzjūtības apsveikumu vietā.

Kaitināja arī vēlāk jautājumi- "nu ko viņš jau dara?, ar piebildi- brāļa meita jau sēdēja šajā vecumā". Ja labi zin, ka bērnam nav standarta attīstības gaita.

Noder praktiska palīdzība- atnest pārtiku, un savādāk padomāt par jauno mammu.

Tobago
Sāku rakstīt un pirms laika aizsūtījās.

Bērnam ir mammas piens ! Man tas jautājums bija svarīgs. Grūti bija pajautāt.

karinchiks

Tobago
Besīja-nu,kad mājās, pieniņa pietiek/ak vai,kāpēc nebaro pati?(bērns caur zondi apejot kunģi barību saņēma 6mēn), komentāri par-'vai,cik maziņš' ar piebildi par "mans gan 4kg bija", kā tik mazu var noturēt, jaut. kāpēc tik ātri dzima, jaut.kāpēc ķeizars,vai ta tiešām pati negribēju (kad 20min pēc dr apskates sāk placenta un asiņu recekļi straumēm plūst,tevi liek uz galda,bez piedāvājuma,varbūt dzemdē pati/dūlas/dzemdību plāniem), teksti par "centies domāt pozitīvi". Vispār besīja sms tramdītāji un "paldies" tiem, kas apsveikumus fb sūtīja- reāli kaitināja. Kas patika- 2 draudzenes,kas uzrakstīja- rīt iebraukšu,gaidu sarakstu,ja tev nebūs garīgā,atstāšu visu pie māsiņām,un atveda maisus,bez apvainošanās,ka nelienu un negribu satikt. Nekāda soma nebija,tāpēc ērti legingi,halāti, hig lietas vajadzēja un noderēja.

Ļoti, ļoti laimīga!

Tobago
Man tas jautājums bija svarīgs.
?!?

Tas tavejais berns, kas priekslaikus dzimis, ka Tev tas tik svarigi? Ka priekslaikus dzimusa berna mamma varu pateikt, kas Tev par dalu, ka berns tiek barots?

Tiesi sada attieksme ari besi tada situacija - kad no malas cilveki pauz savu attieksmi (un ir baigie eksperti par celoniem, kas varetu but izraisijusi priekslaicigas dzemdibas), kas viniem ir svarigi un kas nav par bernu, kas nav vinu.

Labak neko nesaki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389281