Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaikus dzimušo mazuļu radiniekiem.

Tobago

BlackCat

Reizēm atliek pabrīnīties par cilvēku netaktiskumu. Jautājumi/komentāri par pienu ir nevietā pat termiņā dzimušu mazuļu mammām, bet cik nejūtīgam jābūt lai ko tādu jautātu steidzīgo mazuļu vecākiem?

Ai nu arī te hipersensitīvas salasijušās. Cilvēks labu gribot un sarunas uzturēšanai (iespējams) uzjautā. Es arī darbā jautāju-būs piens vai nē. Man taču vienalga (tāpat ka lielai daļai cilvēces) ar ko tiek barots konkrētais bērns.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Tu varbūt to uztver neitrāli, bet ir pietiekami daudz cilvēku, kas joprojām nosoda mammas, kuras nebaro ar krūti. It kā kāda darīšana, tomēr nepatīkami.

Paldies par ieteikumiem! Es pati nejautāja neko, ko ieteicāt nejautāt. Pat par pienu. Paldies! Ļoti noderīgi!

Tobago
Es būtu pateicīga, ja kāds būtu piedavajis praktisku palīdzību, kad jau biju mājas. Varbut citiem ta nav, bet man bija 4 gadīga meita un mazais jāvadā uz visādam procedūrām, vecāku, kas palīdzētu nebija, vīrs, protams, strādā. Ļoti novērtētu, ja kāds piedāvatu kādu reizi vakariņas pagatavot vai dzīvokli piekārtot, bet tas jau droši vien būtu daudzu jauno mammu vēlmes.

Cucamonga
Laikam jaunajām mammām labāk patiktu, ja visi "pazustu" un izliktos, ka nekāds bērns nav piedzimis un vispār nepieminētu ne vārda bērna/ grūtniecības sakarā. Atsauc atmiņā karikatūras par introverto latvieti

Papildināts 18.01.2020 18:43:

Man tā liekas tikai elementāra pieklājība, ja cilvēkam lielas pārmaiņas dzīvē, dot iespēju parunāties par to- dalīties priekā par priecīgiem notikumiem un norunāt nost bēdu, ja kas nelāgs gadījies. Man pašai tas liktos galēji nepieklājīgi, ja cilvēks pasaka "Man piedzimis bērns!" atbildēt: "ā, ok. Šodien vakarā gaismas festivāls. Nāksi?" Pieklājīgs cilvēks pacentīsies ātri izdomāt vismaz 2-3 jautājumus par jaunumu. Un ja sarunu biedram negribēsies par to runāt, atbildēs:"Man negribas par to runāt. Varam parunāt par kaut ko citu (vsi varam citrreiz sazvanīties/satikties)? "

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389281