Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Augļūdeņu pārduršana

bitite_13

Man bija ierosinātas dzemdības. Augļūdeņus pārdūra kaut kur pie 3 cm, atceros, ka kaut ko tā kā iebildu, bet ārste neklausījās. Pēc tam teicu paldies, ka tomēr pārdūra, jo augļūdeņi bija zaļi un tika pieņemts lēmums taisīt akūtu ķeizaru.

Man augļūdeņus pārdura var teikt pie pilna atvēruma, un tikai tādēļ, ka tie paši it kā negribēja plīst. Vecmāte gan pirms pārduršanas situāciju man izskaidroja un jautāja, vai esmu ar mieru to darīt.

Zolija

Abas dzemdības ierosinātas. Pirmajās ūdeņi plīsa ap 8cm pie apskates, īsti pat nemanīju to (netika atvērti). Līdz tam vecmāte pat neskatījās atvērumu, lai nejauši nepārplēstu apvalku, tādejādi atvieglojot kontrakcijas. Otrajās tika atvērts apvalks pie pilna atvēruma, īsti pat atļauju daktere neprasīja, noteica- pilns atvērums un durs ūdeņus, tad varēšu sākt spiest. Dokai neko nepārmetu, ka neprasīja vai piekrītu (tajā brīdī biju mazliet neadekvāta), jo cilvēks īstajā vietā strādā- tikai labu varu pateikt par viņas palīdzību man dzemdību laikā.

anetuxs

Pirmajās dzemdībās pie atvēruma 5cm pārduršanu lūdzu pati ,jo no pirmajāmkontakcijām bija pagājušas jau 24 h.Pēc pārduršanas kļuva daudz vieglākas kontrakcijas un mazais bija 3h laikā uz punča.Pāc placentas piedzimšanas ārste teiva tā bijusi tik bieza ka nereāli bijis būtu sagaidīt tās plīšanu.

Otrajās dzemdībās negaidiju ,ka ūdeņi noies paši,tAs balstoties uz pirmo pieredzi,bet 40.nedēļā vienā jaukā dienākopā ar vecāko dēlinu, kad cēlos no diendusas,jutu kā noiet augļūdeņi.Pēc pusotras stundas sākās kontrakcijas.Mājās tusēju ,jo neticāju ka ātri viss notiksies.Gandrīz ar dzīšanu aizdzina mani uz slimnīcu Apskatē secināja ,ka nogājuši priekšējie ūdeņi ,kas galviņai priekšā,un 8cm atvērumu.Pēc dokumentu sarakstīšanas atlika kāpt uz galda un laist pasaulē mazo.Dzemdību ilgums no pirmās kontraksijas 4,5h.

jūnijpuika 2013

jūnijmeitēns 2015

Elisa

Mans bērniņš piedzima RDZN pirms 2 gadiem. Man bija līgums ar vecmāti, tādēļ sākumā konsultējos telefoniski un uz dzemdību namu nesteidzos braukt. Kad atbraucu, bija jau 6 cm atvērums, bet augļūdeņus pārdūra uz 8 cm.

FirstAustria

Es vispār nekad neko neiebilstu ārstiem, viņi zina ko dara, attiecīgi es neesmu zinoša tajās lietās.

Man abās dzemdībās ūdeņi tika pārdurti. Pirmajās es nemaz nezinu cik bija cm (neteica man vai es nedzirdēju), otrajās pārdūra pie 5cm.

Kyuubi

Pirmajās dzemdībās ūdeņi plīsa paši, pie 7 cm atvēruma.

Otrās bija stimulētas, un pie 5 cm atvēruma sāpes bija tādas, itkā būtu jau pie 10 cm, ņemot vērā to, kā es tur mocījos, dūra ūdeņus, precīzāk, ar rokām attaisīja pie apskates, un kad, pēc pus stundas jau viss bija galā. Sapratu, ka tieši dēļ ūdeņiem process bija lēns, un ellīgi sāpīgs. Jāpiebilst, ka biju Bulduros.

Feeebe

Man bija neciešamas sāpes bez pārtraukumiem pie 4 cm un nevērās vaļā stundām. Pārdūra ūdeņus un palika krietni vien vieglāk sāpju ziņā un pēc EA arī ātrāk atvērās .

kaspers

Ar trešo bērnu augļūdeņus pārdūra pie 10cm, lai pabeigtu procesu, citādi pilns atvērums, kontrakcijas biežas, bet apvalks neplīst. Kā pārdūra, tā bija klāt pēc dažiem spiedieniem. Strados

martameita

2018.g.oktobris. Pārdūra, kad uzkāpu uz galda spiest. pie pilna atvēruma

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389389