Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Asistents bērnam ar diabētu pirmsskolas izglītības iestādē

Adzika

Adzika

Sveiki! Esam asistentes izglītības iestādē meklējumos, ar kuru būtu droši pavadīt ikdienas gaitas bērnudārzā bērnam ar 1. tipa diabētu. Asistenta pakalpojumi nepieciešami katru darba dienu vismaz 8 h. Darba samaksa valstī noteiktā minimālā alga (Rīgas Domes izglītības departaments) + sarunāsim bonusiņu naudas izteiksmē.

Dēlam 4 gadi šomēnes. Dēls ir ļoti sabiedrisks un aktīvs puika, mīl komunicēt ar apkārtējiem, taču, bērnudārzā ir vajadzīga pastāvīga uzmanība no kāda pieaugušā, kas sekotu līdzi glikozes līmenim, injicētu insulīnu (bērnudārzā nepieciešamas 2 x, taču ar vasaru pāriesim uz insulīna sūknīti). Rotaļāšanās, radošās aktivitātes paliek audzinātājas ziņā. Asistents tikai un vienīgi seko līdzi diabēta aprūpei. Sīkāka info, rakstot man uz profilu. Rīga, Botāniskā dārza raj.

aizietteizia

Kā, svešs cilvēks vazāsies dārziņu? Ko teiks citi vecāki? Kā tas vispār iespējams. Katru dienu traucēs audzinātājām. Es, ja būtu audzinātāja nepiekristu, tas taču krīt uz nerviem, ka viena sēž un bolās visu laiku.

aizietteizia
Un, ko darīt mazajm cilvēkam, kuram nav nedz garīgu, nedz psihisku traucējumu, kādā specdārziņā iet? Es neuzskatu, ka labs, uzticams asistents ir pasaules gals. Tieši otrādi, pat vēlams, ka kāds vēl no malas uzmet aci mūsdienu mūšdien ņaudošajiem pedagogiem, kuriem viss slikti un mazuļi jāvelk pa ielu aiz čupra.

Mums šajā jautājumā vajadzētu vairot lielāku izpratni un iecietību, jo bērns ir pelnījis to pašu, ko jebkurš cits mazais, nevis tizlus komentārus.

No sirds ceru, ka izdosies atrast asistentu vai citādāk atrisināt šo jautājumu! Lai veicas!

sirdspukstiņš

Adzika
Mums bd ir kopumā bijuši 4 bērni ar diabētu. Visus jautājumus šajā sakarā kārtoja med.māsa-cuk.līmeņa mērīšana, insulīna injekcijas, pavadīja pasākumos ārpus bd-viss notika. Audzinātājas apmācītas kā mērīt līmenī, ko darīt tālāk utml.bet ne injekcijas

Nu tā apmēram. Kad mēs, personāls pierādāms, tad nebija tik traki

Papildināts 22.04.2019 10:01:

Nebija nekāds asistents. Tāds ir smagi slimiem-vienai meitenei ar cer.trieku

Papildināts 22.04.2019 10:03:

Ak, kā telefons koriģē tekstu

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Cucamonga

Godīgi-es nevienam bērnam cukura līmeni nemērītu (ja būtu māsa bērnu dārzā). Un ņemot vērā māsu trūkumu un algas apmēru dārziņos, nedomāju, ka man kāds to pārmestu. Lai vecāki kārto bērnam to moderno sūkni, kas mēra un dozē, vai kā autore izlēmusi-asistentu. Tas ir taisnīgi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Tev vispār ir priekšstats, cik maksă modernais sūknis un kā tas darboja? Pa ausu galam vien esi dzirdējusi un tagad bazūnē. Medmāsas izglītība nenozīmē, ka Tu defoltā pārzini visas med.tēmas. Pat endokrinologi nepārzina visas jaunās ierīces. A medmāsa zina visu!

Papildināts 22.04.2019 12:45:

Cucamonga
Taisnīgi būs, kad pār Tevi gāzīsies tas, par ko iesmej no citu dzīvēm.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

undiness
Piekrītu Tev! Žēl, ka tādi strādā medicīnā, viņa jau nav vienīgā tāda...

Ir man saulstariņš dzīvē tagad

un meitiņa princesīte

Undomiel

undiness
Starp citu, cik maksā tāds sūknis un kā tas darbojas? Nedomāju, ka asistents, kuram jāpavada visa dienā bērnudārzā un kurš par to saņem laikam jau atalgojumu, ir lēts prieks.

Cucamonga

undiness
Neko nevaru Tev oponēt, jo tā arī nesapratu kur un par ko es iesmeju. Par to, kas gāzīsies pār mani-domājams tā mana darīšana. Bet parasti tiem gaidītājiem neiet viegli.

Papildināts 22.04.2019 13:26:

Undomiel
Sūkni mēdz atmaksāt valsts vai kāds no fondiem. Ka tas darbojas (tehniski)nezinu, bet to kā izskatās un funkcionē uz bērna esmu redzējusi

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

sirdspukstiņš

Nu no mūsu 4 bērniem vienam tikai bija tas modernais aparātiņš kā mēs dēvējām... Pārējiem regulāri asinis no pirksta, insulīna vēderā... Nekādi fondi neko nav devuši...

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389405