Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Asistents bērnam ar diabētu pirmsskolas izglītības iestādē

Adzika

Cucamonga
Nu bet protams, ka Stradiņos ar pieaugušajiem strādājoša medmāsa zina labāk par vecākiem, kuru bērni ir ar CD. Un labāk pat par firmu, kura izplata pumpīšus.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Cucamonga

undiness
Nekad dzīvē neesmu strādājusi Stradiņa KUS un ar pieaugušajiem vispār. Esi trīs reizes maldināta.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Oi, sorri. Tad Tu strādā ar CD bērniņiem, ka tik "labi" esi informēta. Pastāsti vēl, ko es nezinu. Pastāstīšu citiem CD vecākiem. Tas labi, ka dalies ar zināšanām.

Cucamonga

undiness
Man sanāk strādāt NE TIKAI ar CD pacientu vecākiem. Un visa informācija, ko esmu guvusi ir iegūta NO ŠIEM vecākiem. Tā ka domāju, Tev ir problēmas komunikācijā ne tikai ar mani forumā, arī klātienē ar citiem cilvēkiem. Rekomendēju par to piedomāt.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Man arī ir informācija no CD vecākiem. Katru dienu. Vairākas reizes dienā. Un vēl informācija no firmām, kuras izplata konkrētās preces, kā arī rēķins par konkrēto 1200 latu vērto pumpīti, kas tika parakstīts no 3 pusēm. Nu nevajag strīdēties ar cilvēkiem, kuri tajā visā ir iekšā. Vnk pieņem informāciju, kuru Tev pasniedz. Pat endokrinologi neatļaujas iztaisīties gudrāki, jo zina un to skaļi saka - vecāki ir zinošāki par sava bērna CD gaitu, nekā ārsti. Tevi tas vispār neskar, satikies ar pāris CD bērniem un zini, ka pumpji parādījās pirms 3-4 gadiem. Lai tā būtu. Es ar tiem saskāros pirms vairāk kā 10 gadiem. Bet ko nu man zināt. Es jau nau medmāsa. Tikai ārstniecības perzona esmu ar gandrīz 13 gadu CD pieredzi.

Cucamonga

undiness
Domāju, ka problēma ir vēlmē izlasīt to, ko pati vēlies. Šajā tēmā es dalos ar to, ko esmu dzirdējusi no CD pacientu vecākiem, ko zinu par māsu darbu PII un skolās, ko dzirdu no labdarības fondu paveiktajiem darbiem.

Cucamonga
Labi. Ko nozīmē komentārs par 3-4 gadiem? Kāpēc apšaubi manu informāciju, nodēvējot to par maldiem? Tikai Tev ir taisnība?

Cucamonga

undiness
Es tikai apgalvoju, ka pirmo reizi insulīna sūkni bērnam redzēju pirms 3-4 gadiem, ar ko arī padalos. Un tagad arvien vairāk bērnu nāk ar šiem sūknīšiem. Protams, ka mazie-pirms skolnieki.

Cucamonga
Satiec daudz bērnus ar pumpīšiem, pirmsskolniekus, un viņi visi visu dara paši? Aprēķina apēstās MV, nolasa un saprot cukura līmeni, veic insulīna korekcijas un ievada atbilstošo insulīna daudzumu? Patstāvīgi? Bez pieaugušā līdzdalības?

Papildināts 22.04.2019 16:50:

Tu raksti, ka to moderno sūkni, kas mēra un dozē, un, ka esi redzējusi, kā tas funkcionē. Pats? Visu visu pats?

Cucamonga

undiness
Dieva māt’. Bez komentāriem, bez saprotu kādēļ Tev stāsta ne visu.

Papildināts 22.04.2019 17:26:

Un tas attiecas tikai uz īpašo talantu izlasīt to, kā nav. No Tevis, iespējams, tādēļ izvairās kāda CD pacientu vecāki. Atvaino, ja kļūdos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389405