Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Asistents bērnam ar diabētu pirmsskolas izglītības iestādē

Adzika

Cucamonga
Nuja, kad pajautā par lietu, tad naf ko teikt, bet pāriet uz personālijām.

Papildināts 22.04.2019 17:45:

Es tā kā Tevis rakstīto pārkopēju un par to pajautāju.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Cucamonga

undiness
Protams atvaino, bet neko no tā, uz ko vēlies sadzirdēt atbildes no manis, es neesmu teikusi. Taisni sajutos neērti, jo vēlies dzirdēt kaut ko, par ko pat domājusi neesmu.

Personīgi tevi nepzīstu, esmu dzirdējusi runas par Tavu personību. Līdz šim uzskatīju, ka runā tie, kam nav ko darīt. Patreiz sāku domāt, ka zināms domu grauds tur ir. Tu pati uzdod papildus jautājumus un izdari secinājumus no tā, ko iedomājies esam. Es nevaru atbildēt uz to, ko neesmu nedz teikusi, nedz rakstījusi.

Papildināts 22.04.2019 18:15:

Un tas ir smags gadījums. Jo Tev īsti neko nevar stāstīt un teikt. Tu visu “izgriez” otrādi , no oderes izšuj puķes un ādu izmet miskastē. Kaut kā tā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

sirdspukstiņš
Jums dārzińā droši vien ir akreditēts somatisko saslimšanu kods (54ais), līdz ar to medmāsai nedaudz savādāki darba pienākumi.

Papildināts 22.04.2019 18:27:

Saldaiskartupelis
Spec dārzińš nav tikai garīgo traucējumu bērniem. Spec dārzińi ir arī bērniem ar redzes traucējumiem, piemēram, kur pedagogi ir apmācīti atbilstoši, kur ir acu ārsts un tehnopedagogs. Tāpat ir somatiskās grupas, kur būs apmācīts pedagogs sekot līdzi bērnam ar to pašu cukura diabētu kaut vai, būs medmāsa utt.

sirdspukstiņš

eseni
Jā, ir t.i.bija...notiek reorganizācija un likvidēšana

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

sirdspukstiņš
Wow...

sirdspukstiņš

eseni
Diemžēl, bet spec.grupas tiek samazinātas. It kā jau visi bērni tiek integrēti t.s.parastajās grupās. .bet.. Speciālistu tā arī paliek pavisam maz, ja ne pat nemaz... Nu nebūs tādi rezultāti kādi ir tagad, kad katrai grupai piesaistīts logopēds un spec.pedagogs...nu nevar 1 logopēds vai spec.pedagogs visu bd paņemt(11grupas)

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389405