Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

birds bradikardija sportistam

Maasika

Sveiki!

Varbūt ir kādam tāda pieredze? Pāris gadus atpakaļ pirms operācijas veicu kardiogrammu un bija konstatēta sirds bradikardija. Toreiz dakteri neko neteica un nepieverša uzmanību.

Turpināju trenēties (neesmu prof.sportists). Tagad palika sliktāk.. gadu jau novēroju sev zemu pulsu un pedēja laikā miera stāvoklī tas var nokrīst līdz 34-38 sītieniem. Vidēji pa dienu ir 49. Palika arī sliktāk - bezspēks (pilnīgi tā ka nevaru pa trepēm uz otro stāvu uzkāpt, bail nokrīst). galva griežas, grūti koncentrēties. Gaidu izmeklējumus (pat par samāksu tāpat ir vismāz mēnesi jāgaida ehokardiogrammu un pieņemšanu pie kardiologa), bet dzīvot kaut kā vajag. Dzeru kompleksa vitamīnus, zivju eļļu, vitamīnu D, mildronātu, nu tagad ķeros pie kafeina tabletēs..

aktīvu sportu tagad nē, tikai yoga un pastaigas. kam ir bradikardija, kā ar to cinīties? pie tā visa vēl nedaudz zems spiediens.

Vai var tā būt, ka ne prof.sportistām var izveidoties bradikardija (sportā esmu ļoti izturīga, patīk augstās intensitātes un spēka treniņi) un kādas var būt sēkas tam visam?

Maasika
Tā arī nesapratu siev vai vīr.? Vienā vietā sportists, otrā izturīga??? Ja siev.- tad kāds ir hemoglobīns? Asinsanalīzes toč nav mēnesi jāgaida un var dabūt par valsts naudu. Tev vajag Holtera monitorēšanu sirdij vēl. Bet to laikam tikai par maksu varēs. Pašai vajadzēja un neko ātrāk par oktobri nepiedāvāja. Gāju par maksu. Bradikardija esot trenētu sportistu problēma.

Es nedzertu sintētiskos vit un kofeīna tabl- tas apm.kā nodzītu zirgu pātagot, lai šis ātrāk kustas. Tagad tak pavasarī visādus zaļumus pļavā var dabūt: pienenes, gārsas, nātres, pelašķus, bērzu un liepu pumpurus pastaigājoties uzēst. Atbalstu Dvit un mikroelementus: cinks, selēns, magnijs, kalcijs, Bgrupas vit, sevišķi B1, B3, B5, B6 .

Kad pašai bija zems spiediens, tad daktere ieteica dzert rīta kafiju ar jumtiņu- konjaku vai balzamiņa piešprici.

Bet šitais viss nebūs ātrs pasākums. Apm ar mēnesi jārēķinās, kad sāksies uzlabojums pašsajūtā

lunatka

Nekas no lietotā te nelīdzēs. EhoKG+Holters, tad pie ARITMOLOGA, nevis parasta kardiologa.

Papildināts 14.04.2019 14:23:

Hemoglobīns ar bradikardiju nav saistīts.

lunatka
Bezspēks, galva griežas -zems hemoglobīns var būt kombi ācijā ar bradikardiju un zemu spiedienu.

lunatka

Atkārtoju, bradikardijas iemesls nevar būt anēmija. Kā blakusslimība-jā. Bet tikpat labi reibonis var būt saistīts ar sprandas problēmām, smadzeņu audzēju utt. Autoram reiboņa iemesls, ar lielāko varbūtību, ir bradikardija per se.

lunatka
Vai tad es saku, ka bradikardijas iemesls ir anēmija??? Sportisti ar retu sirdsdarbību normāli sadzīvo un parasti nav nekādu problēmu. Kad pievienojas zems hemoglobīns, spranda problēmas, vairogdziedzera disfunkcija un 101 cita problēma,tad arī bradikardijas izpausmes kļūst grūti panesamas. Šis arī ir tas gadījums, kad jānoskaidro, kas ir par iemeslu tam, ka reta sirdsdarbība ir kļuvusi par problēmu.

lunatka

Freezee49
Paldies par komentāriem. Esmu siev., asins analīzes normā, dzels un feritīns arī normas robežās. Tikai nedaudz D vitamīns zem normas, bet tas jau mums visiem.

sintetisko kafeinu dzeru tad kad jau tiešam galīgi slikti..kad spēka nav par piecelties no krēsla un uzkāpt pa kāpnem, nerunājot par to lai iziet pastaigā vai uz treniņu.

Neesmu prof.sportists, bet treniņi kā hobijs - crossfits, skriešana, trenažieru zāle..lai turēt sevi formā. Līdz ar to pārsteigta, ka man tāda sirds, un vēljovairāk pārsteigtā, ka tik slikti tagad. Kaut bradikardija jau piefiksēta dažus gadus atpakaļ, bet tik slikti nebija nekad.

šodien iešu uz veloergometriju, ātrākais uz ko varēju tikt, ehokardiogramu taisīs tikai maijā, un viss par maksu, ar nosūtījumu pat necenšos, tur rindas nereālas.

Maasika
Tev Holteri vajag vairāk kā eho un veloergometriju. Un aritmologu. Ko strādā? Depresija? Ja Dvit ir zem normas, tad jādzer vismaz 8-10 pil. Vigantols, lai paceltu. Ieteiktu arī endokrinologu apmeklēt un pirms tam vairogdziedzera analīzi uztaisīt. ĢĀ var nozīmēt.

Zemmene

Maasika
Pie aritmologa ātri var tikt Neiroklinikā. Uz izmeklējumiem parasti mfd nav lielas rindas.


Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389523