Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

fēns kā suka

inela

Sveikas!

Kādas atsauksmes, viedoklis - kāda lieto šo fēnu-suku/ķemmi vienā ierīcē?

Lapā jau raksta, ka saudzīgi matiem, nekaitējot. Tiešām? Mani jau ļoti vilina šāda iespēja, meitai priekš garajiem matiem arī būtu ērtāk. Tagad katru reizi čakarējamies ar apaļsuu+fēnu. Šāds risinājums tiešām būtu ērtāks!

https://luckyethub.com/products/hair?variant=20401015160943&fbclid=IwAR0OOQ-MQpNeKyADEGN4UMUWPPLy0X0CnUEDJ6rFVuFYfGPl5PL7p3mhe-M

Kordelija

Rezūltāts, protams, skaists, bet nekā saudzīga tur nav. Ļoti bojā matu galus. Mana suka gan nav konkrēti šī, bet no Babylis. Matu gali bieži ieķeras starp sariņiem un tiek bojāti.

Bojā viņi visi. Es iesaku šo, man ir un esmu laimīga https://www.youtube.com/watch?v=OB-NOpNg3mE

Papildināts 22.04.2019 16:16:

https://www.youtube.com/watch?v=LlEKYt8PLkU

Jums viņas neskrape galvas adu? Man bija kaut kāds Braun, padevh uz aru, jo likas , ka skrāpē. Pēc laika nopirku Baby Lisa, atka tas pats.

Man ir šitāds-https://www.euronics.lv/t/105433/skaistums-veseliba-un-sports/rotejoss-matu-veidotajs-keratin-protect-remington/as8810

esmu ļooti apmierināta, galus var smuki saveidot. Meita pusaudze ari lieto.

Papildināts 24.04.2019 22:57:

lutekle
Par to galvas ādu- es pie pašām saknēm nemaz nelieku.

Blonde
Ja neliek pie saknēm, tad drosi vien nav aktuāli, nu ja. Es ar viņu gribeju ķemmēt ka ķemmi un piepacelt arī saknes. Varbūt tas gadzwts tam nav domāts..

diži vairāk kā jebkurš cits fēns jau nu nebojā. pagaidi, kad mati ap 80% sausi un ņem, veido. vēlams ne karstākajā režīmā un katru šķipsnu jau sākotnēji žāvēt kārtīgi, lai samazinātu līdz minimumam veidošanas laiku.

lutekle
Tur saknēm bija tāds speciāla rīks ar ko piepacelt, ne ķemme, bet to neesmu lietojusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389547