Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

apzināti palikt vienai

liniii_35

savā dzīvē esmu satikusi gana daudz idiotu, daudz ciešanu pieredzējusi un ļoti labi zinu kā sākas un kā beidzas attiecības. tas man ir tikpat labi pazīstams kā divreiz divi. pēc kārtējā neveiksmīgā idiota, kurš aizskrēja pie citas, saprotu, ka attiecību tēmu uz šo dzīvi oficiāli noslēdzu. man vairs nav vajadzīga visa tā uzspēlētā romantika, kur tēviņš mēģina sagūstīt uz vienu nakti, jo viņam ir sakāpusi sperma galvā un pēc iegūtās nakts tad aiztīties pie nākamās mātītes. visus šos stāstus pazīstu un zinu no galvas, tajā nekā jauna nav un tas viss jau attiecību sākumā ir pazīstams un jau zināms kā būs. tieši šis ir iemesls kādēļ uzskatu, ka attiecības rada lielākā trauma sievietei, jo katru reizi būt izmantotai, arī ir apnicīgi un nogurdinoši. par cik visu šo esmu sapratusi, nevēlos vairs nevienu vīrieti tuvāk par metru pielaist. bet kā tad ir dzīvot turpmāko dzīvi vienai? man ir 35 gadi. kādreiz vēl gribēju bērnu, biju gatava palikt stāvoklī gandrīz no jebkura ,ka tikai bērns, tagad domāju, nu super, ka neesmu un nebūšu vairs stāvoklī, jo tad man izpaliek būt vienai ar bērnu. attiecību tēmas paņēma daudz laiku, visas tās sarakstes, randiņi, pārgulēšanas un tad beigu beigās salauzto siržu naktis ,tad kārtējā rehabilitācija un atkopšanās līdz nākamajam asaru posmam. skaidrs, ka tā nav dzīve. bet tagad, kad sevi izdzēsu no visiem portāliem, no visām iepazīšanās aplikācijām, neeju uz randiņiem, nekur netiekos, nekādu flirtu nav, pazūd viens aspekts no dzīves, kas rada zināmā veidā robu. tāpēc vēlējos jautāt - kā dzīvo citas sievietes, kuras dzīvo gadiem ilgi vienas? ar ko nodarbojas? un kā ir būt vienai pēc gada, pēc pieciem gadiem? man vēl ir 35, esmu vēl ceļa pašā sākumā.

PuupoliiC

.. visi divi bija idioti ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

queque

Lol

pēdējie divi bija idioti, vienas attiecības ja tā var nosaukt piecus gadus mokas attiecības trijatā līdz aiztinās pie tās labākās. tad pēc tam nāca tāds, kuram vajadzēja tikai seksu un kurš vienmēr tā arī uzrakstīja- man vajag seksu, šovakar atbrauksi. jā un pārējie, un iepriekšējie ,nekas ilgstošs pirms tam nebija, pāris nedēļas, daži mēneši, pāris dienas.. nopietnas attiecības ar precēšanos, ģimeni un bērniem nepazīstu, bet tas arī nav par mani, mani tāds nekāds nespīd, tā ir tikai filmās.

PuupoliiC

..nu ok, apzināti ne-e,, a kā cīnīsies ar neapzināto,,,ar idiotu magnētu sevī ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Pirmkārt, tas, ka tu neesi laimīga un pieņēmusi domu būt viena, jebkuram ir skaidrs. Vienalga, cik tēmas vērsi vaļā un cik pārliecināti to stāstīsi.

Otrkārt, nav jau smuki spārdīt guļošo, bet vaina noteikti ir tevī. Ja līdz 35 gadu vecumam nevar izveidot normālas attiecības, ja pats to vēlas, tad tur nu ir tā nopietni jāieskatās sevī un kaut kas jāmaina. Nevar vainot visu pasauli.

Ja apkārt vieni vīenīgi idioti, varbūt ir vērts paskatīties uz sevi, kāpēc tikai tādus piesaisti. Identificēsi problēmu, varēsi to atrisināt.

viktorija09

tāpēc vēlējos jautāt - kā dzīvo citas sievietes, kuras dzīvo gadiem ilgi vienas? ar ko nodarbojas? un kā ir būt vienai pēc gada, pēc pieciem gadiem

Ar ko nodarbojas sievietes, kuras ir vienas? Ar to pašu ar ko nebrīvās Tāpat ēd, tāpat guļ, tāpat strādā Nu varbūt ēst taisa mazāk un guļ labāk

Conejito

Sieva zvana vīram un saka - mīļais, brauc uzmanīgi, pa radio tikko teica, ka pa A7 viens idiots braucot pa pretējo joslu.. - Kāds viens??? Te visi tādi!!!!

Morāle skaidra?

Vakar šķirstīju jauno žurčiku "Lilit", tur taisni bija rakstels - "kāpēc esi viena". Paskarbs, bet labs. Iesaku.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389571