Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dārga izskata apģērbs..)

JayLee

JayLee

Jā-jā, atkal es ar savām lupatām. ) Sēdēju, domāju, izdomāju, ka gribu apgreidot savas zināšanas par mūsdienu dārgo apģērbu. Tā, lai no tālienes jau redz, ka drēbe maksā labi. Ir kas tāds? Bet bez uzrakstiem un citiem ''atpazīšanas'' trikiem. Vai arī tagad nevar šķiru pēc drēbēm redzēt?) Jā, tēma sanāk provokatīva mazulietiņ, bet - neko darīt, meklēju atbildi uz šo jautājumu. Jo, visos gadsimtos jau varēja redzēt škiru atšķirības pēc drēbēm. Vai ir kas tāds tagad? ) Idejas un piemēŗus var jebkurus, jo man tas vajadzīgs manam nelielam rakstam, nevis skapim.)

Fiametta

Kvalitatīvi audumi un labs griezums, kas pareizi sēž uz nēsātāja auguma un vēl tādās krāsās, kas nesātājam piestāv. Ja viss izpildās, tam pat nav jābūt ne brendam, ne dārgam. Parasti gan ir dārgāks par Zaru vai H&M

JayLee

Tātad:

1) labs audums (kvalitatīvs)
2) labs piegriezums
3) Kvalitatīvas šuves
4) kvalitatīva furnitūra
5) atbilstoša krāsa

black sand

Cilvēki kuri izskatās dārgi parasti ir pirmkart ar aktuālu un viņiem piestāvošu matu griezumu,veselīgu adu,labiem zobiem,savāktu vai sportisku augumu.Tads cilveks ari vienkāršas drebes izskatīsies lieliski.

Ja viss uzskaitītais ir un vel klat nāk stila izjūta un prasme drebes nest tad izskatas dārgi pat ja mugurā vidējais segments. Kopuma tīras,svaigas,klasiska stila drebes uz augumu liek dārgi izskatities katram kaut blakus stāvošs reperis miljonārs iespejams ir tērps x10 dargaka tērpā.

aplis

Pēc novērotā - var, var redzēt, vai apģērns ir lēts vai dārgs. Dārgas drēbes iztaisa no cilvēka rumpja labāko, ko no tā var iztaisīt (nevis tikai apsedz). Lētā gala apģērbs bieži ir slikti piegriezts, kā ar cirvi tēsts - klamzīgs, tantīgs, onkulīgs, savukārt dārgākā ieguldīts lielāks darbs, lai pacenstos rūpīgāk un pielāgotu augumam, Materiāls "pateicīgāks" - labāk pieguļ, izceļ, noslēpj, dabīgs, bet apstrādāts tā, lai neburzās un neatstāj nevīžīgu iespaidu. Lēta žakete resnam vecim liks izskatīties kā resnam vecim, dārga var puslīdz nomaskēt apaļu pakaļu un vēderu, toties izcels plecus un padarīs par respektabla izskata kungu .

JayLee

Bet, ja ''atmet'' pašu valkatāju un paliek drēbes gabals uz pakaramā. Kā tad? Ziniet, internetā reizēm ir tādi kvestiņi un testi - uzmini nu, kura drēba dārga? Kā tur saprast? Agrāk jau bija viegli - kādas hercogienes kleita momentā bija atšķirama no zemnieces kleitas.) Bet, kā tagad?)

Papildināts 15.04.2019 14:55:

Šeit ir tests - https://www.buro247.ru/fashion/fashionshows/dorogo-dostupno-ugadayte-skolko-stoyat-veshci.html#/process . Pēc kā būtu jāvadās?)

black sand

Kā medz teikt mans draugs smejoties par manu kārtējo jaunumu drēbju skapī: dīvainas detaļas tatad dargs!"

Un ta ari ir,labu dizaineru drebes pārsvara atšķiras ar kādiem spilgtiem īpatnējiem elementiem, izteiksmīgu krasu salikumu,neierastāku furnituru un tās izvietojumu, dažādiem rakstiem un ornamentiem,kas viss noved pie ta ka šis drebes var tīrīt tikai ķīmiski. Kaut ko kas tieši vai netieši Tev ziņo ka šo tērpu ir radījis konkrētais dizaineris.

JayLee

Piemēram šo džemperi es novērtēju kā lētu:

Izrādījās, ka ir kašmīra džemperis no Elder Statesman. Kā to bildē pateikt?)

Papildināts 15.04.2019 14:59:

black sand
Kaut ko kas tieši vai netieši Tev ziņo ka šo tērpu ir radījis konkrētais dizaineris.
Kā Hermes, piemēram, lakatu raksti?)

black sand

Ne obligati bet zinātājs pateiks.

Joka pec ari izgāju testu un bija 8 no 10 pareizi.

Papildināts 15.04.2019 15:02:

Varbut tests domats tiem kuri orientējas aktualitātes un veikalu piedāvājuma? Kopuma gan tas ir tikai tests un dzive daudz vieglak atšķirt dārgu no leta

Fiametta

Ļoti arī atkarīgs, kurš ko uzskata par dārgu - vienam dārgas ir Guess kurpes, citam - Christian Louboutin. Gan vienā, gan otrā gadījumā var būt izteiksmīgas firmas zīmes un grabulīgi spīguļi, taču abos variantos var būt arī ļoti askētisks modelis. Domāju, ka kvalitatīvā foto pie zīmolu apģērba, reti kurš spētu precīzi atšķirt iepriekš minētos arī no pavisam lētā gala Zaras kurpēm... a varbūt spētu. Nezinu. Katrā zinā Zaras kurpes nepirktu, jo tām nav ne funkcionālo, ne izskata īpašību, kas ļautu tām kalpot man vairākas sezonas...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389579