Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pašnāvnieciskas tieksmes?

inacopia

Pēdējā laikā esmu sev ko tādu piefiksējusi. Jau labu laiku esmu aizdomajusies par svau dzīves jēgu- ar domu, kāda jēga dzivot, nekas nemainisies, nekas nenotiks un pat nezinu gribas vai ne. Esmu atkal pastiptinātāk sākusi lietot alkoholu. Nezinu, vai tas skaitas daudz, bet nu nedēļā 2-3 reizes gribas iedzert. Ne "pielieties", bet tīri, lai atslābinātos. Citreiz darbā stresi, citreiz vīrietis tādus uzdzen. Esmu pamanijusi, ka reizēs, kad viņš kaut kur "aiztusejas", aizsēžas pie kāda drauga, man ieslēdzas iekšējs nemiers, stress (nezinu kā definēt) un arī prasas alkohols. Viendien pat viņš mājās atvilkas tikai pēc 22 (viņš tā nekad nav darijis, vismaz nu sen noteikti). Kad pateica, ka ar čomu, manī atkal ieslēdzās TĀS sajūtas- skrēju uz veikaliem pastaigat, ar domu, ja atnāks, lai nedomā, ka sēžu mājā sun gaidu, paņēmu sidriņu un iestājas miers, vieglāk, vieglāk vareju pastaigat pa veikaliem.

Tāpat arī te viendien bija mums iedzeršanas pasākums, kad sāku viņu rupji sūtīt, pēc kā viņš mani iemeta gultā un manas sajūtas ieslēdzās- droši vari mani fiziski ietekmēt, nosist, man būs vieglāk. Bet nekā, tiku sveikā ar rokas cīpslu sastiepšanu. Tāpat bieži emsu domājusi, varbūt roku salauzt, nebūs uz darbu jāiet, u.t.t. Visādas kaites sev piedomāju, kaut tās nu mani gan biedē.un es nesaprotu, kas ta sman ir? KĀPEC?! Dzerot vienmēr ari piedomaju, ka man nav kam sevi saudzēt, bērnu man vairs nebus, u.t.t.

O, uzradās. Seriāls turpinās.

Терпение и труд-все перетрут.

Egoiste

Pie ģimenes ārsta, pēc tam pie psihietatra/ narkologa. Cālis nu tiešām nav īstā vieta, kur savai dzīvei jēgu meklēt...

Beidzot atgriezies! Beidzot būs ko palasīt.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Simbinja

Varēja labāk aiziet pie tā bagātnieka. Vismaz būtu kas citādi.

Simbinja
Bagātnieks nedzer, nestāsta, cik ļooooti mīīīl, nesola zvaigznes nonest no debesīm. Aizved uz veikalu un saka - pērc, ko gribi! Materiālists! A te! Ļubofff tīrā veidā!

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Simbinja

Nezinu, vai mēs ko tur varam ietekmēt. Nenormāla atkarība no tā vīrieša. Kamēr pati to visu nesapratīs un necirtīs nost, tā arī nodzersies un savu dzīvi padirsīs.

Rīgā ,Veldres ielā tieši nodarbojas ar šadiem gadījumiem , tur ir bezmaksas Konsultācijas un pie reizes ja ir vajadzība izraksta medikamentus , domāju pie tāda stāvokļa kā tev bez tādiem neiztikt. Esmu arī tur griezusies emergency situācijās .

undiness
ar vinu mums tur vispar skarbi viss beidzās.beigās sāka draudet ar visādām preteklibam, jo es redziet esot tikai izmantotāja, u.t.t. ar visādiem advokatiem, publikācijām draudeja.

slinka
nja, tikai zāles kam vini dod, pret ko?!

Papildināts 15.04.2019 16:50:

man kauns vispār kur iet un kādam ko teikt.apkārt nevienam to neatlaujos teikt, viss paliek mani tikai

KasTane

(piesēdīsies pavērot šo izrādi)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389585