Vīramāte

Baibish

Slēdza Baibish.

Tēmas virsraksts vistiešākais. Esmu gaidībās teju jau 5. mēnesī. Ar vīru nolēmām šo prieku vēl saucamajai vīra mātei neteikt ( paziņosim to sava vīra vārda dienā). Līdz šim ar vīreni man attiecības nav tās labākās, jo viņai piemīt savas nelielās dzīves "utis",patīk kontrolēt sava dēla dzīvi, kas man ļoti tracina. Cilvēks pieradis ka esmu vienmēr smaidīga, bet kad esmu nopietna vai par ko aizdomājusies vīra mātes klātbūtnē, viņa izdomā ka esmu dusmīga vai neapmierināta par kautko, pats galvenais viņa savus fantāzijas murgus vienmēr stāsta savam dēlam -manam vīram, tas citreiz eksplodē ka necienu viņas māti, neraugoties uz to ka neviens nenoskaidro kādēl esmu sapņaina, domīga. Vistrakākais ir tas ka ja mans vīrs savai mammai padalās ar personīgām ģimenes lietām, tad vīra māte izpļurina tālāk galīgi svešiem cilvēkiem (domāts draudzene). Esmu savam vīram lūgusi, lai tik daudz nestāsta par savām privātām lietām. Tā uzreiz atcēt tu necieni manu mammu. Vīram ir 36 gadi, bet vēl savu mammu nevar palaist vaļā. Protams nenoliedzu vīru audzināja māte viena pati, jo vīra tēvs ir dzērājs, nodzēries līdz kliņķim. Vīrs vienmēr kā sunīts skrien izpalīdzēt savai mammai. Ir jauākais brālis, kurš ir ritīgs sliņķis un to nu gan ceļ saulītē. Murgs augstākajā pakāpē. Kā jūs dāmas tiekat galā ar vīra mātēm?

Conejito

hmm, te drīzāk ar vīru jātiek galā, nevis "tā saucamo" (tas ir kā?) vīramāti...

Izaudzini pati savus dēlus, nodzīvo dzīvi līdz viņas vecumam un vēl izaudzini bernus viena. Visas mātes mīl savus sliņķus un pat nepateicigos bernus. Kā mak, tā mil. Esi normāla, saskati viramatē cilvecibu, nerejies kā krancis un neuzvedies ka izlutinata mamzele. Un viss nostasies savas vietas.

Conejito

Sindy
Es tev 1x dzīvē pat varētu piekrist. Tikai vīram gan vajadzētu iemācīties diplomātijas mākslu un nekaitināt ne sievu, ne mammu. Mammai mazāk stāstīt personīgas detaļas un sievu pažēlot.

Man iekrita acīs šis

vīrs PADALĀS ar personīgām ģimenes lietām

vīramāte IZPĻURINA tālāk.

Varbūt vīrs IZPĻURINA un problēma ir viņā? Jāsāk ar to.

Conejito

Vispār, tad, kad ir pašam sava ģimene, vecākiem daudzās tēmās "jo mazāk zin, jo labāk guļ".

KasTane

galaktika
jap, te ar redzama attieksme.

Baibish
Tu domīga esi tikai vīramātes klātbūtnē?! Vīrs tevi tādu domīgu nekad neredz? Kāpēc nevari vīram pamatot savu rīcību vai uzvedību?

Un vispār (piecērt ar kāju, rokas sānos) kura ir sieviete tavā ģimenē?

zumza

Tā uzreiz atcēt tu necieni manu mammu.
Vai tā saucamajam vīram nav taisnība?

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Ljoljix

to vajadzeja skatiities visu pirms paliki stavoklii- nevis tagad breekt ka virietim vel nabasaite nav pargriezta.

Esmu savam vīram lūgusi, lai tik daudz nestāsta par savām privātām lietām. Tā uzreiz atcēt tu necieni manu mammu.

Kaut kāds pajoliņš. Bet kā šito var nepamanīt pirms precēšanās?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389599