Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Drausmīgi kož it kā maigi preperāti pret augšējo elpceļu iekaisumu

Megdra

Megdra

Man te pēdējā laikā slikta imunitāte, jau jautāju par nemitīgiem faringītiem, it kā atlaida, nupat atkal. Ārste un arī aptiekā iesaka faringostpray un rinogels pret iesnām, jo smags iekaisums arī aixdegunē dziļumā man. Problēma tāda, ka kož līdz tam, ka pa visu galvu iziet neciešamas sāpes, tāds kā aukstums kā sāpju vilnis, asaras saskrien acīs un liekas ka ģībstu, dedzina vienkārši drausmīgi. Āste smejas, nevarot būt, arī aptiekā groza galvu, nekā maigāka neesot.

Vai tiešām nav nekā kas mazāk kostu man? Nu vienkārši drausmīgi sāp.

Resnā Žurka

Silvanola eļļainie arī kož?

Antibiotiku jūtīguma tests un antibiotikas, lai beidzot to bacili iznīdētu?

Megdra

Tieši Silvanola Rinogel spray kož vistrakāk.

ĢĀ saka, ka jāstiprina imunitāte nevis jādzer antibiotika, neizraksta man. Bet ir traki. Kādu mēnesi nebija, tagad tieši uz siltu pavasari piemetās atkal. Tas, ka kož tas kas citiem nē liek domāt, ka iekaisums smags, bet viņai pie d, esot tik jāpūš eļļiņas un jādzer daudz tējas.

Celestiall

Vai furasol ir mēģināts? Man palīdzēja diezgan efektīvi.

Papildināts 18.04.2019 11:24:

Uj, pārlasīju. Problēma degunā, ne kaklā.

Papildināts 18.04.2019 11:27:

Ja aizdegunē iekaisums, derētu uztaisīt RTG deguna dobumiem, tad jau gan dakteri vajadzētu saprast, ka a/b vajadzīgas.

Vislabāk uztaisīt Datortomogrāfiju, tā LORi iesaka darīt, jo RTG neko neredzot no tā, ko redz Datortomogrāfijā. Vizīte pie LORa un tad jau turpmākā ārstēšana pēc LORa izvēlētās taktikas.

pupuzupa

Megdra
Ārste un arī aptiekā iesaka faringostpray un rinogels saprotu tevi, amn vi'ni ar'i nepat'ik, var smiet, bet man paliek SAUSS kaklas veel vairak, kozz, kasaas utt...ari kakalam, iesnam vinus nelietoju, ciest nevaru...jo atceries ka NO dab'igaam vielam ari var bit alergija...vieniem kumelite nedara neko, citam acis ciet un smakssana saakas...taa kaa...ko pilinu...vibrocilus,dekatilenus uttbet LOTI palidzeja Wobenzima kuure

Papildināts 03.05.2019 13:29:

bij kadreiz SEPTABENE sarganas tabletes un pusamais...ar anistezejossu efektu...vispar super, bet vairs nerazzo

Papildināts 03.05.2019 13:31:

(besiii...klaviatura saķērās ) ceru saprati domu Megdra

Vajag iet pie LOR un noskaidrot, cik slikti ir ar iekaisumu. Pēc apraksta izskatās, ka pamatīgi ielaists. Dīvaini, ka līdzšinējā ārste tam pieiet tik mierīgi, jo pavisam viegli deguna dobuma iekaisums var aiziet uz vidusauss iekaisumu utt.

Tur tikai viens ieteikums - pa taisno pie lora, kaut maksas, jo ģimenes arsts nav deguna arsts!

pati mocijos pirms kada laika ar neparejosam iesnām lidz aizgaju pie lor, tas tikai paskatioties pateica, ka ir slikti, uzreiz nosutijums uz galvas rtg, tur protams abās pusēs degunam viss aizgājis. Izrakstija antibiotikas, specialus recepšu pūšamos (tie nekoda atšķirība no brivi pieejamajiem), pa vidam biju uz deguna skalosanu, plus elektroforezes procedūras. 2 nedēļās tiku no visa vaļā.

Papildināts 06.05.2019 23:05:

P.s. ģimenes arsts arī ieteica gulēt mājās un dzert tējas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389683