Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Brīvais laiks katram!

slinka

Sveikas, no manām iepriekšējām diskusijām noteikti nopratāt , ka man ir civilvīrs un 4 bērni . Divi pirmsskolas vecuma , 2 skolas vecuma .

Tām māmiņām kas " sēž " ar bērniem pa mājām- cik daudz laika, jūsu otra pusīte , ļauj jums veltīt sev pašai ? Iziet vienai kaut kur ? Saloni? Šopings ? Vienkārši kafija un kūciņas, ar draudzenēm ?

Teikšu , ka mans vīrietis nav slikts, laiž mani brīvsolī, bet man reāli spēj izvest no jebkādas pacietības , ja es kaut ko ieplānoju , teiksim kaut vai no rīta paziņoju, ka vakarā iziešu uz 2h , bet viņam uzrodas , kaut kas darāms un es nekur netieku , mani reāli tas spēj tā uzkurināt , ka es eksplodēju un esmu gatava uzsākt kašķi uz līdzenas vietas.

Es saprotu , ka viņš strādā ,un viņam gribās savu brīvo laiku , var būt savu atpūtu ceļu augstāk kā viņa ?

Šodien man arī bija , savi plāni, šis man zvana ka vakarā brauks uz laukiem , jāpalidzot brālim , būšot atpakaļ rīt vakarā . Knapi noturējos nesākot lamāties ,un nerakstot neko.

Kā ir jūsu ģimenēs?

Varbūt man kaut kas ar galvu nav kārtībā , ja šādi sīkumi spēj novest līdz pēdējam.Saprotu ka ir arī vientuļie vecāki , kuriem varbūt vispar nav šādas iespējas.

Savu brīvo laiku mēs ieplānojam laicīgi un laicīgi saskaņojam. Mēs gan abi strādājam.

"no rīta paziņoju, ka vakarā" ir stipri par vēlu, tā nekas nenotiek.

Zirne

Brīvo laiku ar vīru saskaņoju laikus (arī viņš ar mani), cenšamies neatcelt otram "apsolīto".

Šajā situācijā prasītu, kādēļ palīdzība brālim svarīgāka par Tavu atpūtu? Vēl jau šo var labi atrisināt, sarunājot aukli.

Harmony

Ja godīgi - tāds brīvais laiks katram atsevišķi ir ļoti reti. Ja kaut kur braucam atpūsties, tad ar visiem bērniem. Bet man arī neinteresē ne saloni, ne šopings, ne kūciņas ar draudzenēm. Mācības varētu būt mans "brīvais laiks" - dažreiz ir vīrs pieskatījis bērnus, dažreiz esmu ņēmusi mazāko līdzi.

aigucha

Esmu mājās ar jaunāko meitiņu. Vīrs laiž uz mākslas kursiem katru pirmdienu un pieskata meitenes. Citreiz vecvecāki pieskata. Es ļauju un atbalstu viņa mērķi veidot savu biznesu, pat ja tas nozīmē regulāru būšanu mājās tik vēlu vakarā, kad bērni jau guļ. Ar draudzenēm arī eju, bet pārsvarā ar bērniem, jo arī viņām ir mazie. Tad nu nebēdniekie savā starpā delverējas un dažkārt guļ pat reizē diendusu, un mēs varam mierīgi parunāties pie tējas/kafijas tases. Nagus taisu pati mājās. Frizēties eju pie radinieces, kas ir friziere. Arī viņai ir bērni un kamēr mazie kopā spēlējas, varu saposties. Un visi ir ieguvēji.

Nu, ja 4 bērni, ta jau skaidrs kapēc viņš negrib palikt ar viņiem viens.

Tik tiešām laikus jāplano tādas lietas. Gan tev, gan butu jauki, ja viņš pats arī tevi brīdinātu ka ir kādi plani, nevis pateiktu to tikai tad kad tu esi nolēmusi vakarā kur iziet.

Paņemiet aukli un dodaties atpūsties kopā, bet atsevišķai laika pavadīšanai plānojat visu nedēļu uz priekšu, kam kas paradzēts.

"no rīta paziņoju, ka vakarā"
nav labi. Un te abi to dara.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

aigucha

Vispār vīrs ir liels malacis, jo pieskatīja vecāko meitiņu, kamēr studēju klātienē. Ļoti atbalstīja un atbalsta mani. Biju 6.grūtniecības mēnesī ar jaunāko meitu, kad beidzu universitāti. Bez vīra atbalsta tas nebūtu iespējams.

Zirne

aigucha
Malacis, jo savu bērnu pieskatīja?

Ok par to , ka novēloti sarunājām , tas arī nav labi , bet dzīve ar 4 bērniem ir tik dinamiska, kad es nekad īsti neko nevaru ieplānot 2 ned uz priekšu , un vīram arī darbs , var būt šodien šeit rītā jābrauc uz Vāciju. Tāpēc no rīta , jau skaitās ļoti agri pateikts

Rakstot savu problēmu , sapratu , ka mēs abi savas prioritātes turam augstāk par otra .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389687