Kur iet?

Kumeliite124

Slēdza Kumeliite124: "Padomu esmu saņēmusi. Lieka diskusija".

Nezinu kam jautāt palīdzību varbūt kāda māmiņa ir saskarusies un var dot padomiņu-

Tadat, dzīvoju ar draugu 2.5 gadus, ir kopīgs bērniņš kuram pēc mēneša gads, taču ir problēma.

Katru dienu mājaas tieku pazemota - apsaukāta, izsmieta, mājās visu daru pati, viņš pat bērnam pamperu nemāk nomainīt.

Kad palūdzu palīdzēt,atbilde ir "Tu taču esi sieviete, tas ir tavs pienākums".

Jā ar bērnu izejam pastaigāties un nav uztaisītas pusdienas, seko pārmetumi un nozākāšana. Jūtos kā vergs, nemīlēta, raudu katru nakti. Žēl bērna, ka augot tas ja pieredz.

Es labprāt ietu prom, bet esmu PILNĪBĀ finansiāli atkarīga no tā cilvēka.

Mammīte ar tēti ir miruši, un vienīgā māsa dzīvo Vācijā.

Varbūt Jūs zināt kur man vērsties pēc palīdzības? Es varētu īrēt dzīvokli, bet man nav naudas pirmajam iemaksām.

Patricia L

Kumeliite124
Ko Tu darīji, kur dzīvoji pirms sasējies ar to tipu?

Patricia L dzīvoju pie māsas kamēr viņa neizbrauca uz Vāciju. Tad sākam dzīvot kopā viņš jau sāka parādītsavutumšop pusi, bet es ar savām rozā brillēm nepievērsu uzmanību. Kad mazā piedzima, viņš pārvērtās par monstru.

Cucamonga

Nevajag no pirmā pretimnācēja dzemdēt bērnus. Bet ja reiz ir piedzimis-tad pieciest morālos pazemojums, ler uztur un pašai iegūt kādu amatu, lai atspertos un aizietu

Papildināts 17.04.2019 19:37:

Pieciest, ja vien nepalaiž rokas. Ja palaiž-uz krīzes centru. Vispār šitā nevarīgā, pazemoti sieviešu kategorija, nevieš nekādu žēlastību. Katrs izvēlas pats savu dzīvi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Kumeliite124
Cilvēki pēkšņi nepārvēršas par monstriem. Viņi jau uzreiz tādi ir, tikai mēs caur savām rozā brillēm to neredzam un sākumā viņi arī mēdz izlikties.

Vai nav iespējas aizbraukt pie māsas?

ja reiz ir piedzimis-tad pieciest morālos pazemojums, ler uztur un pašai iegūt kādu amatu, lai atspertos un aizietu
Sviests. Interesanti, kam tie krīzes centri - Skalbes utt. - domāti.

Kumeliite124
Skaties šeit: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=kr%C4%ABzes+centrs+m%C4%81mi%C5%86%C4%81m

Vismaz dažus mēnešus var uzturēties kādā no šiem centriem, cik zinu, tad pusgads skaitās ok vismaz daļā no tiem. Būs juristi, kas palīdzēs pietiesāt uzturlīdzekļus. Nu, un tad jau var meklēt risinājumu ar dzīvokli. Turies!

berns ir sievietes iipasums.

kad shkirsies, sapratiisi pati.

Cucamonga

Un kā Jūs ziniet, ka pretimnacejs? Es šo cilvēku pazīstu 5 gadus. Man nevajag Jūsu žēlsirdību, prieks par JŪSU stirpo, neatkarīgo sieviešu kategoriju. Izvēlas, bet ja ir iespēja dzīvot savādāk, es to labprāt izmantotu.

Papildināts 17.04.2019 19:44:

Instigator
Iespēja būtu, bet lai bērns tur dzīvotu, vai tad nav nepieciešama pilnvara no tēva .?

Policijā. Vardarbība ģimenē.

Veci cietumā, un visticamak bernu bērna namā (pec rakstības stila spriežot).

Vai tu skola negāji. Tur tagad māca - zini savas tiesibas!

Alija

Kumeliite124
, vai tad nav nepieciešama pilnvara no tēva .?
Protams, ka nē. Kurš varmāka dos pilnvaru upurim aiziet?

Bet kamēr nav fiziska vardarbība, meklētu risinājumus bez krīzes centra. Tur var vērsties pēc konsultācijas.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389709