Uzmetiens.

Horte

Slēdza Horte: "Vairs nav aktuāli.".

Ko darīt,ja saorganizēta ballīte, bet viesi,kas pieteikušies, pēkšņi izdomā visādas atrunas,lai nebrauktu. Paņemts viesu nams.Atteikt nevar-nauda samaksāta. Jūtos drausmīgi. Paliekam trijātā, es,vīrs un vīra draugs. Vīra drauga sieva uzreiz pateica,ka nebrauks, jo bijis jau sen plānots cits pasākums. Sapratu un neiebildu. Bet pārējie? Nu nevar tā būt,ka visiem uzreiz pēkšņi savi pasākumi,ja divas nedēļas iepriekš zināja un pieteicās,ka būs.

Lusesita

Horte

Cik viesu bija paredzēts?

RunaaKaijas

Uz nakti? Es brauktu tāpat un vienkārši to dienu tur atpūstos. Situācija stulba, žēl, ka tā sanācis.

Lusesita
Bez mums un vīra drauga(ieskaitot viņa sievu) vēl 5 cilvēki. Ļoti gribējās satikt draudzenes,kas nebija sen satiktas.

Lusesita

Horte
Pierunā kādu smuku savu draudzeni. Tu, vīrs, vīra draugs un draudzene. Drauga sieva lai pēc tam nožēlo.

Kiviču ar Lieni var pasaukt.

RunaaKaijas
Tā arī tiks darīts.

Lusesita

Horte

Ā. Jau šajā ned. nogalē? Varbūt kādu no radiem var? Nav kāds brālēns ar sievu vai māsīca ar vīru? Izstāstīt godīgi situāciju un uzaicināt uz "haļavu". Vai kādus kolēģus.

Horte
Nu, nav tev draudzeņu. Tās nav draudzenes kas tā nolec.

Cucamonga

Nu Kivičs ar Lieni , domāju, būtu ne slikta kompānija. Džeks vienkāršs, Liene priecātos. Un Tev jauks vakars garantēts. Ja apskatītos kā uz cilvēkiem. Es šito 100% izmantotu

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nevajag Lieldienām pa vidu plānot ballīti.

Manam bērnam dzimene vasarā, uh kā aplauzāmies pirmo reizi "draugus" bērna uzaicinot.... tagad vairs neesam tik naivi

Papildināts 17.04.2019 20:52:

Šajā gadījumā es tiešām Kiviču uzaicinātu. Ja baigi nepiedzersies, padziedās

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389711