Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Finansiālā plaisa-beigas draudzībai

Concorde

Concorde

Vai jums sanāk draudzēties ar cilvēkiem, kuriem ir zemāki ienākumi, švakāka rocība?

Man nē, pāris draudzības ir beigušās, jo finansiālā starpība palielinājusies un te vēl viena draudzene liekas, ka būs mīnusā...jo nu piekrītu tam teicienam "paēdušais neēdušo nesapratīs" Nevaru izturēt to mūžīgo vaimanàšanu un apnicis kafiju, kūkas, e-talonus, tušas u.t.t uzsaukt..

ilzemuc

Tevi vienkārši izmanto. Man draudzenes nekad nav prasījušas e-talonu, kur nu vēl tušu. Kafiju reti kad kādam esmu uzsaukusi, parasti katrs maksā par sevi/savu ģimeni.

Ljoljix

nee.

Papildināts 17.04.2019 23:12:

Man tadiem nav laika. vienigais ir laiks tiem ko zinu ljoti sen, bet ari biezhi vien tiek aizskarta naudas teema un vai nevar ko sabidit utt. tas traucee. tapec ir kaa ir.

Aicināju draudzeni rīt satikties. Atteica, jo taupīs naudu brīvdienām, logus mazgasot labāk mājās (šobrīd bez darba).Nepiedāvāju pat uzsaukt,zinu, atteiksies.

Nē, mana labākā draudzene ir ar diezgan zemiem ienākumiem, pat ļoti zemiem, pati viņa komplekso, bet man nekad tas nav traucējis.

Tulip

Man īstu draugu ir maz. Ar tiem, kas ir meklējam saskares punktus, lai visiem labi. Nav jau grūti pie sevis uzaicināt vai aizbraukt ciemos ar cienastu.

Nu, principā, ar izņēmumiem, bet liela nevienlīdzība rocībā ir apgrūtinoša. Bet viss atkarīgs no cilvēka. Man ir tāda pieredze, veiksmīgi. Bet tagad tas jau ir mainījies.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Concorde
Parunai-paēdušais izsalkušo nesapratīs, ir ne tāda nozīme, kā tev gribētos domāt. Paēdušais nespēj saprast izsalkušā problēmas, nevis izsalkušais ar kurkstošu vēderu, paēdušā

Par tēmu. Ja tev ir tādas draudzenes, kas lūdz e-talonus, tu tātad pati esi no tām, kas ir tādā līmenī. Vnk pašlaik esi varbūt sākusi mazliet vairāk pelnīt.

Concorde

Šaj tēmai ietekmējos no blakus tēmas, ja kas.

Bet nu jā, arī pēdējā laikā pārdomas par attiecībām ar drušku un tas, ka tā viņas mūžīgā beznauda traucè. Negribu es parkā uz soliņa mūžīgi sēdēt un klausīties stāstus par "šito un to nevaru"

black sand

Smalki ļaudis brauc ar auto,kadi vel etaloni!
Ja reiz jauzsauc e taloni tad plaisa nav tik liela un tada gadījuma protams varetu but problemas tikties jo ari uzsauceja ienākumi nav tik milzīgi un vinam tas papildus slogs.
Citadi protams gadas cilvēkiem savstarpēja neērtības sajuta jo viens kautrējas nemt kafejnīca ko grib jo otrs nevar atļauties,otrs savukārt kautrējas pieņemt to ka uzsauc. Driz abiem ērtāk ir netikties. Kaut gan manuprāt tādos gadījumos labāk butu izvairieties no publiskam ēstuvēm

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389717