Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pavasaris 2019.!

Vaarna

Patricia L

Jā, tāda kreklkleita būtu forši, tikai ne tīra lina. Es nevaru izturēt tik burzīgu materiālu un parasti nevaru saņemties uz gludināšanu.

Vajadzētu vēl ieteikumus, ko vilkt uz ofisu, kur it kā nav stingrs dress cods, bet ar kedām un džinsām gan nevarēs. Īsspiedurkņu zīmuļkleitas negribu, jo šobrīd jūtu diskomfortu dēļ ne ideālās figūras, pārāk pompozām kleitām neredzu jēgu.

No jaunumiem pasūtīju bēšas balerinas un bēšu priekš manis dārgu somu. Vismaz pie visa varēšu vilkt. Tad vēl bēšu bišķi oversize plānu džemperi, esmu iedomājusies vilkt ar vasaras svārkiem no rīta, patīk kā citām izskatās.

Ai, man "depresija" , liekos sev veca kraņa, kurai nu vairs nekas nepiestāv

Vaarna

Ai, man ir "depresija" , liekos sev veca kraņa, kurai nu vairs nekas nepiestāv

Ai, nu šitas ik pa laikam uznāk visām, arī pavisam jaunām un smukām.

Tāda tipa kleitas es kaut kur pirms nedēļas redzēju, man šķiet, "Zara"? Ne LV, bet drošvien ir arī LV tas pats.

MelnaKafija

Patricia

Sit pieci, ari man sis sajutas nav svesas, ipasi pavasari, skiet, ka nekas neder un nepatik. Man vienmer gruti pariet no biezam drebem uz planam, un otradi. Bet nelauju sev ilgi gaudot, katru reizi ka paskatos spoguli, uzsmaidu sev Nopietni.

Papildināts 24.04.2019 13:21:

Es ari kreklkleitu negribetu no tira lina.

Vaarna

MelnaKafija
Man no plānām uz biezām pāriet ir vieglāk, nekā no biezām uz plānām. Tad man liekas, ka visas nepilnības lien laukā

babydoll

jaa, pavasari pec ziemas visi tadi nedaudz tizli izskatas baalaa ada ari izskatu neuzlabo..

vasara jaiet uz kazam -kur varetu nopirkt smuku maxi kleitu, ne par astronomiskam cenam?

Tad vēl bēšu bišķi oversize plānu džemperi

loti pareizi-bess ir mode, es ari beshus minishus nopirku, galvenais pie visa var pievilkt

Es arī, nosvinot juniora 1 gadiņu, gribu sev vairāk pievērsties. Bet šobrīd ir mirklis, ka nekas, kas man ir nepatīk- mati, drēbes... vēl meita 16 gadīgā ieziņoja, ka man vispār neesot stilīgu drēbju, ko vilkt Respektīvi viss no nulles. Bet vispār līdz ar grūtniecību un pēcdzemdību periodu mazliet jūtos atpalikusi. Te meitenes runāja par bēšīgu plānu džemperi, tādu es arī ļoti labprāt iegādātos, bet tagad veikalos tik ļooti izplatīti sintētiskie materiāli, ka nesaprotu, kur skatīties

Katram savs

Vai normālas vasaras kleitas šogad neeksistē? Izskrēju cauri Akropolei, redzēju ļoti maz kleitu, un tās pašas vai nu līdz dibenam vai maxi.

diena

Katram savs
Manuprāt, vēl būs jaunas kolekcijas. Košākas. Pagaidām viss tāds melnbalts. Tā arī nopirku divas kleitas. Melnbaltas.

Vēlos pie spurainām džinsām iešļūcenes. Čībveidīgas. Zarā šis tas bij, bet pagaigām nevienās neiemīlējos...

Man liekas, ka nekas labāks par melnu, baltu un sarkanu nav izgudrots, arī vasaras sezonā. Visādas krāsas, spīguļi un raibumi mani nenormāli nogurdina, varu max kādas pāris stundas izturēt. Dažreiz dažādības pēc piespiežu sevi uzvilkt ko krāsainu un ar tādu kaifu nākamajā dienā atgriežos savās melnajā vai pelēkajā kārtā. Tad nu tagad uz vasaru tikko nopirku pārīti kvalitatīvu, melnu krekliņu, ko apaudzēt ar smukām rotām, matiem un manikīru, var kādas inčīgākas kurpes pievilkt. Bet pamatkārtas gan parasti izvēlos vienkāršas un minimālistiskas (īstenībā vasaras no ziemas kārtas pat tā baigi radikāli neatšķiras).

Patricia L

Blonde
Mani neuztrauc sintētika.

reitings
Vot es arī spiežu uz vienkrāsainiem, gludiem krekliņiem. Tādus var pievilkt visam, arī ofisa svārkiem. Bet gribas, lai nav no parastā t-kreklu auduma un ar t-kreklu piedurknītēm. Mūsu veikalos reti, kur ir. Piem., Primarkā ir, bet beigušies no iepriekšējā šopinga Londonā. Diemžēl, sagriežas vīles un balts vairs nav balts. Biju priecīga, kad nejauši orsey ieraudzīju tādu fasonu, kā man patīk, no bišku ļurīga auduma, ar nelielu spīdumiņu, bet atkal krāsas - haki, zaļi, negribu neko kombinējamu. Nopirku rozā, tas pie zila iet klāt, kas man daudz

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389785