Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pavasaris 2019.!

Vaarna

Patricia L
Es arī nepērku parastos tkreklus, bet no tāda smalkāka auduma, kāda inčīgāka piegriezuma (oversaizīgāku, ko var smuki ielikt biksēs, piemēram). Es gan vairāk viņus internetā parasti pērku, agrāk arī COS bija un labi nēsājās.

Tulip

Vaarna
Smuka soma un botiņas.

Es pagaidām esmu nopirkusi tikai raibas kurpes. Vēl nav iedvesmas lielākam šopingam.

MelnaKafija

Sodien neplanoti tiku pie smukam, manuprat, biksem. Jau ilgaku laiku gribeju kautko kas nav sauras dzinsas. Un lietotajos meklejot aizkarus, nejausi ieraudziju, mans izmers un tiesi tas ko velejos. Garuma lidz potitei, augstu vidukli ar sasienamu jostinu, viscaur platas.

Papildināts 26.04.2019 16:59:

Papildināts 26.04.2019 17:00:

Smuki ar manam melnajām sandalēm, arī baltajām ādas konversenēm. Augšā melns tops, džinsa jaciņa

Papildināts 26.04.2019 17:02:

Un pats labākais, tikai 4€ nevarėju nepalielīties. Īpasi tāpēc, ka nav nekādu novalkājuma pazīmju.

MelnaKafija
Rittigs ķēriens

MelnaKafija
Smukas bikses, man patīk.

MelnaKafija

Paldies! Bet interesantas, vai ne?! Es valkāju tikai šauras džinsu bikses, melnas, tumši zilas, ir vienas gaišākas. Vēlējos pārmaiņas jo, goda vārds, apnicis nedaudz.

Zemmene

MelnaKafija
Super ķēriens!

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Vaarna

MelnaKafija
Nu vienkārši trāpīts simtniekā, tur pat nav ko piebilst

Varbūt vēl kādai ir kas interesants? Man ļoti patīk šis plašķītis un tas, kas tam apakšā. Tikai viens Bet-manam vecumam nav piemērots. Būtu jaunāka, nopirktu visu komplektu! 

Pēdējās izmaiņas: Vaarna, 27.04.2019 12:39.

Kukazhaa

Vaarna

Cik tev gadu?

Papildināts 27.04.2019 13:14:

Ja esi slaida, gara... kur problermu? Brunciiti paaris cm garaaku un spilkas ne tik spilkjas...

Vaarna

Kukazhaa
Man 43būs šogad esmu slaida, bet ne gara, 166 apavus izvēlētos zempapēžu, vai, kā tu raksti spilkas ne tik spilkjas. Bet nu tas tā, es jau teicu, ka drošvien nav man piemērots. Kaut bruncītis uz mani būtu gan par kādiem cm garāks (modele, pueņemu, ka ir diezgan gara).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389785