Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pavasaris 2019.!

Vaarna

Vaarna

Vēl nevienas tēmas par jaunumiem pavasarī? Es šogad savā gaiši bēšajā pamatansamblī izvēlējos ieviest nedaudz košu krāsu! Fuksija esot viena no TOP manikīrs arī īss un košs! Un beidzot esmu atkopusi matus

Kas jauns jums?

Kukazhaa

Man buus viss pa vecam. Izsecinaaju ka manaa krajaa paarejas laiks no ziemas uz vasaru ir baisi iiss, taas paaris nedeeljas varu vienkaarshi bez ziemas jakas, un roku laukaa shortus un topus.VEel tik kaadas smukas ieshljobenes jaanopeerk. Un jauns bikini. Ja vasara kaa pagaashgad, tad ir man gan paaris kleitas, paari shorti, paaris kreklinji un praktiski neko vairaak ar nevajadzeeja. Ieshljobenes izjuka godiigi sezonas peedeejaas dienaas. Taapeec vajag jaunas.

Man ir vienkaarshi pa karstu ar jebko kas ir vairaak kaa plaani shorti un kas oversize tkreklliifziigs. Galvenais lai briivs.

Man pienenju zalsh topaa. Suliigi zalsh kopumaa. Vai vismaz zalsh. Pietriuka taa kraasa, tagad prasaas.

Ermenegildo

Tā kā līdzekļi šopavasar ir, maigi izsakoties, ļoti ierobežoti, tad vienīgais, ko atļāvos - sakopt matus. Sapratu beidzot, ja gribas garus matus, tad tie arī attiecīgi jākopj, nevar vnk atstāt pašplūsmā. Ceru, ka tas arī dod kādu nelielu procentu sakoptam izskatam

Viss pārējais - no iepriekšējiem gadiem. Tā kā diezgan daudz ir izmests (neder, netiek valkāts vai vnk nepatīk vairs), tad nekas daudz arī nav palicis. Tā teikt, sūtu kosmosam domu, ka ir atbrīvojusies vieta kam jaunam

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

MelnaKafija

Beidzot dazas dienas atpakal nogriezu pedejos tris cm krasoto matu, palikusi mani dabigie, videji brunie.

Doma vilkt ara planas drebes un izskirot, bet neesmu sanemusies. Gribu nopirkt jaunu somu un sandales.

Vaarna
Es šovasar gribu izmanto laiku,ka nestrādāju un nav nepieciešamības pēc ofisa apģērba - gribu garas plandošas kleitas ar kediņām,lai ērti. Kādu smuku platmali nu kaut kā atmest visu solīdo..un justies brīvi..

Papildināts 20.04.2019 12:28:

Hmm peldkostīmu vajag jaunu,bet nekas nepatīk un nepatīk arī vēl īsti mans vēders ..

babydoll

man ari vajag jaunas smukas zandales..

aizvakar biju sopinga Akropole , nopirku svarcinus un kleitinu

sovasar jaiet uz kazam -gribu maxi kleitu

peldkostims man ir no pag. vasaras, klat gribu nopirkt lielu salmu platmali

Vaarna

Man pienenju zalsh topaa

Man arī visu ko vajag, principā jāsāk no nulles-kediņas, sandales, šorti, kleitas, maikas, izejamā kārta utt. gandrīz viss iepriekšējais palicis vecs, arī izmēri mainījušies, taču tagad vusas grūtniecības un barošanas beigušās un varu vairāk pievērsties sev pašai

Šeit laikam "must have" ir džinsas (un vispār viss bikšveidīgais) ar svītrām sānos. Es arī biju nopirkusi, bet pēc tam samainīju uz parastām.

Papildināts 23.04.2019 16:40:

Jūs pieminējāt matus. Manuprāt, kopti mati var kļūt par izcilu "aksesuāru" un padarīt tēlu "dārgu", kaut mugurā vienkārša kleitiņa.

Kukazhaa

A shitaas veel modee??

MelnaKafija

Kur vispar Riga varu iet meklet briva laika kleitas tagad? Ideala varianta gribetu kautko no siim, ieliksu tulin bildes. Varbut man paveicas un ir kautkas lidzigs redzets

Papildināts 24.04.2019 08:04:

Piemeram sada veida kleitu kada mav manijusi?

Papildināts 24.04.2019 08:06:

Kreklkleita

MelnaKafija
Krekleitu redzeju h&m dzeltene tada pati ka ši zila bet tik taja kas dzirnavu ielas galerija

Papildināts 24.04.2019 09:21:

Citos hm nebija.. es ari lidzigas kleitiņas gribu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389785