Piemājas bērnu laukums.

cālītis

Slēdza cālītis.
FirstAustria

Ir taču mājas, kur ir sava norobežots spēļu laukumiņš, bet tas pārsvarā pie jaunajiem projektiem. Kā tas iespējams, piemēram, guļam rajonos parastajos, tiešām nezinu. Bet nu jā zeme nav privātīpašums, principā tas nav iespējams. Nāksies samierināt ies.

Papildināts 19.04.2019 15:37:

Es zinu kā tas ir, kad pa visu rajonu mums bija viens soliņš un to pašu kāds idiņš salauza, tad es biju gatava to mēslu piebeigt savām rokām. Tā kā Melna kafija, laiks var būt labs, bet ja bez soliņa to nevar izmantot, tad dusma ir liela.

MelnaKafija

Nu labi, man laikam savadaks skats uz dzivi. Nav solinu, izklasu segu. Tas, piemeram.

Ljoljix

uztaisat zhogu un katram iedzivotajam kas palidzeja labiekartot- pa atslegai. parejie lai stav aiz zhoga.

Estere_

uztaisat zhogu un katram iedzivotajam kas palidzeja labiekartot- pa atslegai. parejie lai stav aiz zhoga.

Laikam šis būs visreālākais risinājums. Man pat dusmu līdzi parāva. Agrāk, kad dzīvoju Iļģuciemā, arī bija toltāli piegriezies, ka pagamā uz soliņiem pilns ar bomžiem sēž un smird. Neko viņiem nepadarīsi. Es laikam, ja parakstītos par savu naudu taisīt kaut ko kopējā zonā, tad tikai aiz žoga. Kaut gan sirds arī sāp, ja salauž par pašvaldības naudu taisītos...

12345

Tātad bērni drīkst spēlēties tikai kopā ar tiem, kuru vecāki arī samaksājuši? Draudzenīti, kura dzīvo divas mājas tālāk, uzaicināt pašūpoties nav brīv?

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Conejito

Lai tak šūpojas, bet ne jau dzerstās, pīpē un lauž. Ne jau par meitenīti, kas atnāk pašūpoties, ir cepiens. Dažreiz liekas, ka tiešām dzīvot iespējams tikai aiz pašuzcelta žoga, jo to, kas brīvi pieejams, salauž, apķēpā, izdemolē, piemētā atkritumus. Viens kopj, citi cūko. Dieva zīmes, kas tagad, sniegam nokūstot, redzams sabiedriskajās atpūtas vietās. Kā cūku bars būtu pāri gājis.

Ljoljix

12345
kapec tad nebutu briv? ciemini ir ciemini un aicinatajs atbild par cieminiem un vina uzvedibu. vnk tur nenaktu visi kam nav slinkums.

Cīņa ar vējdzirnavām. Salauzīs žogu un tāpat līdīs iekšā, kaut par spīti. Pieņemiet, ka tādi ir dzīves 'jaukumi', ja jādzīvo daudzstāvenē, it sevišķi lielā pilsētā. Lielajam vairumam tāpat ir nospļauties par Jūsu vēlmi pasargāt iekārtoto teritoriju. Pretīgi, bet tā nu ir.

PuupoliiC

... aiziet viens vai vairāki (ieinteresētie) pieaugušie (...tomēr naudu ieguldijuši) un bez agresijas izskaidro :... kas, ko, kam, ar ko un ko darīt !.. parasti saprot un visss un visi veseli

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Ja zemē pieder mājas dzīvokļu īpašniekiem, varat domāt par žogu. Bet ja nē, skuju jums.

Manai kaimiņmājai arī tante kaut ko dīca, ka vispār jau tas esot viņu mājas laukumiņš, un bērniem no citām mājām ņefig staigāt (ok, manējie nelauž un nepīpē). Un tad man ļoti gribējās pajautāt, kāpēc viņi nerūpējas par smilšu kastes ikvakara apsegšanu un vispār sekošanu tam, lai apkārtesošie kaķi tur neietu. Un visas tās rūpes beidzās ar laukumiņa nolietošanos. Čo ta remontu tagad neviens tur netaisa, kaut gan ļoti vajadzētu.

Es te par to, ka nav tikai balts un melns utt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389787