Piemājas bērnu laukums.

cālītis

Slēdza cālītis.
cālītis

Dzīvoju daudzīvokļu mājā, kurai ir , labs bērnu laukumiņš, mani bērni tur praktiski katru dienu iet spēlēties

Viss būtu ļoti jauki , ja tur katru dienu nenāktu bērni , no blakus mājam , viņi ir kā uzburti uz mūsu laukumu, paši pa savu naudu visu labiekārtojām , atrakcijas/smilšu kaste Šūpoles utt. Nāk maziņi , bet nāk arī lieli 13 14 gadīgi ,kas lauž un vienkārši nāk sēdēt , mūsu laukumā, trokšno pīpē utt.

Saprotu ka nevar aizliegt nākt, vai tomēr var ? Man reāli tas tracina, kas nevar sēdēt savos pagalmos ? Man ir mazāki bērni un visu laiku jāuztraucas , kas tur lejā notiek .

Siltajā laikā ir vismaz 10 bērni visu dienu , pārsvarā no nelabveligām ģimenēm , es negribu ka manas mājas pagalmā nāk šādi indivīdi, mūsu mājas tikai pāris ģimenēm ir bērni , un dzīvokļi arī visiem ir personīgie .

Ko darīt , likt žogu ? Meklēt vecākus?

Sixpārnis

Krāt naudu personīgajai skolai, jo parastajā ari viņi būs!

Conejito

Pirkt dzīvokli mājā ar iežogotu teritoriju. Vai samesties dzīvajai apsardzei. Tagad daudz kantoru kas piedāvā apsargu pakalpojumus. Mazos bērnus, protams, neviens neaiztiks, bet lielos, kas pīpē un demolē, izdzenās. Nu, vai vaktēt pašiem un saukt municipāļus. Uzlikt kameras, ja laukumiņš ir uz mājai piederošas zemes.

Žogu arī salauzīs vai kāps pāri. Domāju, ka betona kaste gan derēs.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

cālītis

Conejito
Jā laukumiņš ir uz mājai piederošās zemes. Par kamerām ja varētu meiģināt

Ja lauž un pīpē, tad drīkst dzīt prom. Citādi ne. Daudzdzīvokļu mājas pagalms nav privātīpašums.

Conejito

BendesMeitina
Hmm, kā kurš. Mums ir iežogots pagalms, kas pēc zemesgrāmatas sanāk sadalīts domājamās daļās īpašniekiem. Es esmu diezgan blonda juridiskos jautājumos, bet mūsu gadījumā manuprāt neviens nevar tā vnk nākt iekšā pagalmā. Un netiek jau ar.

Papildināts 19.04.2019 14:52:

Katrā ziņā, mazie bērni jau nu nekādu milzu skādi nedarīs, lai spēlējas. Huligānus var aizbiedēt apsargs.,policija un/vai kameras.

MelnaKafija

Jums vajag iziet dusmu terapiju. Ara burvigs laiks, bet jums ir laika dusmoties.

Conejito

MelnaKafija
Es nez, man tā nav gadījies, bet es varu iztēloties, ka prieku par skaistu laiku ļoti ātri var sabojāt tas, ka skaistajā laikā izej ar bērnu uz rotaļu laukumiņu, un atrodi to izdemolētu. Turklāt, par savu naudu būvētu. Man nepalīdzētu skaists laiks, ne dusmu terapija.

Estere_

saukt municipāļus

Piekrītu Conejito. Vispār dikti neforši, ka par svu naudiņu sariktē un šitā. Pieliciet biedinošo zīmi, ka privātīpašums un sauksiet policiju.

Vai tad tiešām mājas pagalms nav privātīpašums? Vai tad, ja vēlies kaut ko par savu naudu būvēt- nevajag mājas īpašnieku parakstus, pirms skaņo ar domi? Kā tad ar piegulošo teritoriju.... Tiešām nesaprotu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389787