Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik ilgi var turēt olu baltumus?

lutekle

ledusskapī, atdalītus no dzeltenumiem?

gatavoju pastu, palika stipri padaudz tie baltumi, uzliku masku sejai, bēdīgu noskatījos, ka jānolaiž poda, bet iedomājos- izcepšu Pavlovu kā reiz. Diemzel ātrāk par svētdienas agru ritu nesanāk. Var glabāt?

Saulpurene

lutekle
Manuprāt, slēgtā traukā pilnīgi mierīgi. Kas ta tiem pa 2 dienām var notikt. Tikai apkalst, ja nebūs slēgts trauks.

Papildināts 19.04.2019 16:19:

Man vispār nekad nerodas jautājums, cik ilgi ko var glabāt. Visu var glabāt tik ilgi, cik nu kas glabājas. Novērtē organoleptiski izmantošanas brīdī un lemj- cūkspainī vai ģeld saimes galdam.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Saulpurene
Es arī neesmu uz derīgumu terminu maniakālu ievērošanu, bet nu olbaltumus jēlos organoleptiski, kā saki, ievērtēts nemācēšu.

saki, vāku vajag, ja?

Saulpurene

lutekle
Nu veca ola tak smird. To nevar nejust. 2 dienās svaiga ola noteikti nesmirdēs, turēta ledusskapī.

Apkaltīs bez vāka noteikti. Ledusskapī viss baigi žūst.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Novaly

lutekle
Sasaldē. Regulāri tā daru.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Novaly
Sasaldētu var saputot?

Papildināts 19.04.2019 21:08:

Nu ne sasaldētus. Atkausētus.

teite

Novaly
Oho, saldet var? un kā pēc tam uzvedas?

Es baltumus pat 2 nedēļas slēgtā traukā esmu turējusi, nekāda vaina. Ja slikta smaka un garša nav, tad viss ok.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Lappa

Droši var saldēt. Pēc atkausēšanas joprojām labi putojas.

Dīvaini, ka putojas. Svaigiem ja tiek ūdens pile, tad var nesaputoties, bet atsaldētie putojas. Hmm. Interesanti tie olbaltumi.

Novaly

teite
Mierīgi! Un putojas labi, esmu gan celumus, gan Pavlovas no atkausētiem cepusi.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389789