Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par acu ārstiem Dr. Lietuviete, Dr. Basankoviča, Dr.Radecka

Aksela

Vecaimatei jataisa sarežģīta acu perācija, lai izglābtu redzi. Viņu pierakstīja pie dakteres Radeckas. Bet šobrīd ir dzirdētas ļoti sliktas atsauksmes par šo dakteri, ka viņa neveiksmīgi taisa sarežģītas operācijas. Lielākā daļa no pacientiem ir ar sliktām atsauksmēm par viņu. Viena mammas paziņa ieteica vecomāti pārrakstīt pie vienas no dakterēm : Basankoviču vai Lietuvieti. Vai ir kādas atsauksmes, vai varbūt kads pats ir saskāries ar šīm dakterēm?

Estere_

Aksela- kas par problēmu- katarakta, glaukoma, tīklene- varu pakonsultēt par speciālistiem.

Dr. Radecka ir ļoti laba daktere. Visās nozīmēs. Uzņemas palīdzēt pašos grūtākajos gadījumos. Bet visu izārstēt nevar, tas jāsaprot.

Acu ārsts , šķiet Utāns, pie kura bija vecāmāte, ieteica viņai Radecku, jo pats neuzņemas taisīt operāciju, jo gala rezultāts nav garantēts.

Estere_

Katarakta , bet ar nopietnām problēmām, jo acu asinsvadi un muskuļi jau ir ļoti švaki. Vecāsmātes vecums 90 gadi, tāpēc arī nevar prognozēt gala rezultātu. Vai viss būs labi, vai acss var zaudēt redzi. Otrai vairs palīdzēt nevar.

Pēdējās izmaiņas: Aksela, 20.04.2019 10:02.

Estere_

Aksela, 90 gadi ir ļoti cienījams vecums. Piedod, bet apārstēt nevar? Ar lāzeri uzšaut? Iespējams opcija ir LAAC- tiem ir visādas jaunas tehnoloğijas un gudri ārsti. STRADIŅOS ir labs, jauns dakteris Vanags- tas manu tīkleni saārstēja.

Papildināts 20.04.2019 11:04:

Atvainojos- rakstu no telefona, bolds automātiski ieslēdzās.

Estere_
Kataraktu nevar apārstēt vai kaut ko ar lāzeri darīt. Nav ko cilvēkam muļķības stāstīt. Ja tikai katarakta, izoperēs daudzi labi - gan Radecka, gan Vanags. Vecumam kā tādam īpašas lomas nav. Citām acu slimībām gan, jo tieši tas nosaka, cik redzēs pēc operācijas.

Estere_

www.acucentrs.lv/acu-centra-pakalpojumi/kataraktas-operacija/

Papildināts 20.04.2019 11:48:

Ezis1- pardon, tad iespējams man ir nepareiza informācija... Aksela- katrā ziņā iesaku painteresēties vēl pie kāda speciālista sirdsmieram.

Meitenes, viņai ir ielaista katarakta. Nekas cits kā operācija nelīdzēs. Pārvadāt mums viņu ir ļoti gūti, jo praktiski nestaigā, tikai ar palīdlīdzekļiem un tad švaki. Viņa jau gandrīz neredz. Pati viņa arī visu laiku pretojās operācijai ar vārdiem "gan nodzīvosu kā ir". Bet tagad raud, ka knapi ko redz. Jāmēģina saglābt to ko var. Galvenais, lai ārsts ir pieredzējis un uzņemas to darīt. Jo par acu ārstu pie kura bijām tagad vecomāti aizveduši, arī labas atsauksmes, bet viņš neuzņēmās, un aizsūtīja pie pieredzējušāka ārsta Radeckas. Bet te atkal kaimiņiene mammai sastāstīja, ka slimnīcā esot no cilvēkiem sliktas atsauksmes dzirdējusi par šo dakteri. Sākām mājās domat, ko darīt. Varbūt pārrakstīt pie kāda no jau minētajiem dakteriem.

Kurkulis

Man mamai vecumā 85+ abām acīm (ar starplaiku, protams) kataraktas operāciju veica daktere Radecka Biķernieku oftalmoloģijas klīnikā. Varu teikt tikai to labāko - viss sanāca un nekādu sarežģījumu. Arī bija diezgan ielaists - par ko "liels" paldies parastās poliklīnikas acu dakterim un manai mazzināšanai arī (nezināju, ka nevar paļauties) + vēl mammai arī glaukoma, bet to dakterē ar pilieniem (lai neattīstās tālāk).


Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Aksela, ļoti žēl, ka Tu neizmantoji iespēju ārstēt savu vecomammu pie dr. Radeckas, jo viņa pašlaik ir viena no visprofesionālākajiem un labākajiem acu dakteriem Latvijā! No tādiem, ko var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Un viņa ir gandrīz vienīgā, kas ir specializējusies un veiksmīgi atrisina tieši sarežģītos gadījumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18389803