Restartēt apziņu pēc fluīda

Karenyna

Slēdza Karenyna: "Paldies!".
JayLee

Bla-bla-bla-bla-bla.... ))) Nu cik es uz sekundīti ielūkojos cāli, tik šeit tēmā apspriež atklāto maukošanos. Jums pašiem pretīgi nav?)) Nu nekas šai pasaulē nespēs atspēkot pašas maukošanās pamatus!) Nav neviena paša vainu mīkstinošā apstākļa. Varbūt tad, pie reizes, pārspriedīsim arī to, vai autore ir bijusi šodien tualetē? Kā viņai ar to ir pēdējā laikā? Vai krāsa kārtībā, vai nav pa šķidru?) Vienlīdz pretīgi būs!) Man jau būtu vienalga, ko tieši šeit pārspriež, ja vien šis viss nebūtu sabiedrības atspoguļojums! Godīgi? Man ir pretīgi šādā sabiedrībā!

Karamba - es šaja konteksta nedomāju Sindy variantu - tur patiesa drama. Te autore grib valdonigu lomu pasniegt. Vara - tas ir viņas dzinulis. Un viņa uzvar. Tikai kaut kas mani šaja stastā mulsina... manipulacijas... varbūt man paranoja

Tulip - daudzi faktori nospelē kas būsi, kad izaugsi...

JeyLee - ar ko tevi dzive apdalījusi? nabadzīte... es tev galviņu paglaudišu, tik neraudi.. iedosu čupačupsu?

Pēdējās izmaiņas: staigulis, 22.04.2019 14:53.

Sometimes darkness can show you the light...

JayLee

staigulis
JeyLee - ar ko tevi dzive apdalījusi? nabadzīte... es tev galviņu paglaudišu, tik neraudi.. iedosu čupačupsu?
Jā, dzīve mani apdalījusi, ļaujot piedzimt tādā sabiedrībā!( Un, ļauj tak paraudāt, kā čupačupsi negaršo!)

wow... es neesot gribējis nākt šaja Pasaule - kaut ko kopīgu pat atradām

a so tēmu vieglak uztvert, ja skatās kā A Star Is Born sikvelu latviesu gaumē...

MelnaKafija

"kurs gan bridi kad tiri tada koķetējoša forma viņai pievēršas šarmants vīrietis domā "kads maita,tā runat ar precētu sievieti!" Pārsvara doma cik jauki,es vel arvien valdzinu pretējo dzimumu!"

Es nebut nesaku, ka vienkarsi parunat, sasmaidities ir kautkas arpratigs. Es runaju par talakajam darbibam. Ja virietis kantejas klat precetai sievietei ar acinredzamu merki, nu es nevaru tadu uztvert pozitivi. Tada nu esmu. Tas kas var izlikties to neredzam vai vel vairak, sajutas labak, es nesaprotu, bet apzinos, ka vinu ir daudz.

Karenyna

Absolūti nereducēju jebkādas personiskās neizdošanās uz bēdīgi slavenajām „bērnības traumām”. Es labprāt norobežotos no jebkādas bērnības pieredžu/vecāku vainošanas atiecībā uz savu tagadni.

Bet tomēr – par tēvu. Viņš bija nerealizējies intelektuālis/literāts, ļoti intelģents, bet, jā, ar atkarību. Neatceros no apzinātā vecuma nevienu pašu reizi, kad būtu apskāvis, sabučojis vai jebko tamlīdzīgu. Tolaik t, šķiet, neanalizēju, pieņēmu kā normu, bet pieaugusi, jau pati kļuvusi par bērna vecāku, aizdomājos – kāpēc tā... Bet nekultivēju baigo pārestības sajūtu sevī! Vienīgi man bija žēl, ka viņš nebija pilnīgi ne uz vienu no maniem daudzajiem izlaidumiem, jo vispār lepojās ar to, ko paveicu. Viņš norobežojās no tādiem pasākumiem, jo turēja ļoti dziļu aizvainojumu uz manu māti.

Bet šis viss ir ne par tēmu.

Papildināts 22.04.2019 18:04:

Šobrīd man ir grūti „būt ģimenē” tagad, jo jūtos to visu tik ļoti „izsmērējusi”, aizlaidusi vēl dziļākā postā (nekā jau bija pats par sevi) – nejūtos tiesīga te tā palikt, it kā nekas nebūtu bijis, jo taisījos taču prom. Un arī pilnīgi visas izjūtas, pārdomas, iespējamās perspektīves (kas man nešķiet pārāk daudzsološas) tiku daudzkārt izrunājusi ar oficiālo partneri.

Pēdējās izmaiņas: Karenyna, 22.04.2019 18:18.
Papildināts 22.04.2019 18:24:

staigulis
Parasti automašīnā klausos LR3 - Klasika.

Bet ne tas, ne akadēmiskie grādi diemžēl diži neuzlabo emocionāli inteliģenci; nedara mani par viedāku, dzīvesgudrāku personu. Arī iepriekš piedzīvotie smagie zaudējumi pirms nedaudziem gadiem, kas it kā lika aptvert, kam ir patiesa nozīme esamībā vispār un kas izvētīja no galvas nebūtiskas nejēdzības, tagad it kā ir aizbīdīti kaut kur zemapziņā - ka varu pievērsties muļķībām tagad. Būtībā jau viss ir vienkārši.

Mani šad tad sanāk satikt pretējā dzimuma personu: pieklājīgs, uzmanīgs, sirsnīgs, laipns, vizuāli pievilcīgs.. Nekad nav bijusi fiziska saskarsme un nekad arī nebūs.. Reizēm aizdomājos, vai ir labi, ka jūtos emocionāli pozitīvi satiekot svešu cilvēku..? No otras puses, neko sliktu jau nedaru..

EQ ir cits kas, tas nav saitits ar so. Uz kā pamata veidoi savu "sapņu gimeni" - uz kāda romāna, filmas pamata? Tev nav savas pieredzes. Tu maz zini, kas ir attiecibas? Kas zem tam slepjas? Es macijos tavā vecumā no "zero". Ari kas ir jūtas. Pirmais jautajums man bija - kā tu juties? Vai vari uz so jautajumu atbildēt - ka tu tagad jūties?

terru

Bet, ja tiešām jūties visu salaidusi grīstē, varbūt ir iespēja uzņemties atbildību par savu rīcību un nevis aiztīties no ģimenes, vīra, bet šoreiz nolikt savas emocijas pie malas un paskatities, kas ir labākās jums visiem kopā. Varbūt ceļš atpakaļ vēl ir iespējams, bet tā ir tava atbildība. Prati sačakarēt, proti šmuci savākt.

Dzivot, nespējot saņemt vairs nekad Laimes sajūtu, ta vieta klausities klasisko muziku (par muziku bija apzināts teksts)? Nedomaju, ka autore spēs šādu upuri nest no savas puses.Tad jau viņai reliģijai japieveršas...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389817