Restartēt apziņu pēc fluīda

Karenyna

Slēdza Karenyna: "Paldies!".

Viņš var labāku dabūt. Tad Tev būs bailes un neapmierinātiba, ka Tu neko labāku nedabū. Tas viss var mainīties vienā momentā, kad situācija būs nobriedusi.

Karenyna

Sindy
Ar vīru man vairāk bija tāda "mātes un "pazudušā dēla"" modeļa izjūta, tas mani iztukšoja.

Es mācēju saredzēt tikai to, ka mūsu atiecībās stagnējam, nespējam izrauties no saviem vecajiem lomu modeļiem, abi nomākti, nelaimīgi, katrs pa savam, "katrs savā dzīvē". Nespējam pāraugt kaut ko/kaut kam, lai nonāktu normālu, līdzvērtīgu, abpusēji pozitīvi mijiedarbojošos, plaukstošu partnerattiecību līmenī.

Papildināts 22.04.2019 22:01:

Ar to citu cilvēku, lai arī visdrīzāk tikai iluzori, es jutos nonākusi "savā īstajā vietā". Pagaisa gadiem valdījušais, ieilgušais pusdepresīvais stāvoklis.

Man bail vairs neatgūt to miera, stabilitātes, pārliecības, ka, lai vai kas, vienmēr viss izdosies, sajūtu. To, kas bija, bet tagad atkal zudusi.

Everywhere man blames nature and fate, yet his fate is mostly but the echo of his character and passions, his mistakes and weaknesses.

Karenyna

ZB tu akadeemiskais sasniegums, mūza ar lohu pie saana.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Saprotu... Ja jau tā varētu iziet ārā un noplukt to krāšņo puķi. Visi to grib. Nu pamēģini...Cenas maksa būs visa dzīve - ar visām veiksmēm un neveiksmem un atziņām.

Conejito

Nez kāpēc ienāca prātā vārdi no popdziesmas "all of my kindness is taken for weekness". Smieklīgi, kā mūsu "tarakāni" liek no otra gaidīt destruktīvu rīcību un greizais spogulis liek alkt pēc vēl greizākām sajūtām. Ja vīrs aizietu, viņš pēkšņi sāktu kļūt vēlams. Psihoterapeits būtu pareizā pietura, nevis fluīds. Ne?

mans bezkaislīgais skatijums -> ne pirmā, ne pedejā.. vēl zaļa, ielieciet uz nogatavošanos... nākamais...

Sometimes darkness can show you the light...

Vīrs - vājas gribas cilvēks. Atbildību par savu dzīvi nodevis sievas rokās. Visi vājie manipulē ar vainas sajūtas radīšanu. Tas ir veids kā viņš apzināti/neapzināti notur autori. Likumsakarīgi, ka autores dzīvē ienācis pretēja rakstura cilvēks. Viņa ilgstoši tādu meklējusi( iespējams, ka neapzināti). Viņš vecāks, emocionāli stiprāks, pofigistiskāks. Viņš iesaistās, jo jauna sieviete glaimo viņa ego. Kā traka pēc viņa. Un viņa interesēs ir lai šī sieviete tā arī paliktu precēta, jo kaisle ir un paliek kaisle, bet uzņemties atbildību ir kas cits. Gan vīrs, ga fluīds lieliski manipulē ar autori. Patiesībā būtu jātiek vaļā no abiem...un jāmeklē savējo trešo....nu kad prāts un vāvere nomierināsies un pieslēgsies saprāts

Conejito

Interesanti, kā tas kuram nolasās. Vai nav tā, ka patiesībā vajag baigo "iekšu", lai nepasūtītu staiguli sievu uz 4ām debess pusēm? Tas laikam no rakstura. Es esmu ātra dusmās un varu arī kādu šķīvi uz galvas sadalīt, tāp~c no manis tā būtu mīlestības augstākā izpausme un nenormāla saņemšanās, censties salabot attiecības tādā situācijā. Varbūt tiem, kas savu mūžu nav balsi pacēluši, ir pretēji.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389817