Restartēt apziņu pēc fluīda

Karenyna

Slēdza Karenyna: "Paldies!".
Katram savs

Tas viss ir izrunāts ar vīru.
Kopsavilkums - Tu paliec kopā ar nemīlamu vīru, lai viņš nenodzertos. Interesants motīvs.

Simbinja

Katram savs
Vīru noteikti nemīl. Ar mīļāko kaisle.

Neredzu vajadzību pārtraukt ar mīļāko, bet redzu vajadzību šķirties no vīra.

Simbinja
Nē, es esmu cita, bet arī lasīju Krāpējas (?) tēmu un meklēju dažas paralēles lai gan katrs gadījums ir unikāls, ar savām dekorācijām, tomēr shēmas droši vien kaut kur pamatos ir ļoti līdzīgas. Visas tās cilvēciskās vājības un viss cits...

OremaD

Karenyna
Un ko tas fluīds - ir gatavs Tevi ņemt?

wow, laikam šodien ciemos pie mums nimfomaneeh, būtu bijis biški jaunāks...

OremaD
Pirmsākumos - jā.

Bet es nemaz nekad neesmu iztēlojusies, ka ar viņu mani gaidītu sadzīves idille. Sadzīve visu novienkāršo, un kaisle dabiski aprimst jebkurās attiecībās. Man nav muļķīgu, romantisku ilūziju.

Viņš mani ļoti augstu vērtēja, bet tagad, pēc visa šī laika, jūtu, ka viņa skatījumā tomēr esmu krietni zemākā vērtē diemžēl (varbūt liekos kā parasta ne visai godīga sieviete, kura mēģina nezin kā "izlaipot" ) . Jo, lai arī viņš pats galu galā "pavilkās" uz to visu, lai gan teica, ka "es negribu būt kretīns un tevi dabūt fiziski" (un tomēr dabūja), viņam arī bija kaut kādi augstie kritēriji un cerības uz cienīgām attiecībām.

OremaD

Karenyna
Kā Tu to zini, ka JĀ - bija piedāvājumi?

OremaD
Jutu. Tekstu nebija, bija absolūti fantastiska attieksme un vēl daudzi aspekti.

Bet viņš vienmēr teica, ka nekad nevēlas būt "iemesls", lai es šķirtos. Ka primāri man tas jādara sevis dēļ, ja pati vēlos. Nekad gan "nesauca pie sevis". Viņš gribēja, lai tas ir mans lēmums.

Ar savu svārstīgumu, neizlēmību, bailīgumu (?) sabojāju visu.

MelnaKafija

Cik mili, virs nevelejas skirties tad nu biji tik laba un neskiries ar. Liekuligi. Kas velas skirties, izskiras, neattures aboluti nekas ja velme ir patiesa.

OremaD

Karenyna
Piedod, bet man tomēr pēc šī teksta vairāk liekas, ka viņu apmierināja šāds stāvoklis. Ja būtu ņēmējs, tad jau sen jūs būtu kopā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389817