Restartēt apziņu pēc fluīda

Karenyna

Slēdza Karenyna: "Paldies!".

Kā atgriezties normālā, parastā, taisnīgā ģimenes dzīvē pēc fluīda nepilna gada garumā, ar kuru kopā bijis milzīgs emocionālais lidojums, „rupjš sekss” un vēl nez kas. Reizēm liekas, ka vajadzētu vienkārši, kā kaut kur rakstīja Onorē de Balzaks vai kāds cits – „Lai izklīdinātu šo poēziju, man vajadzētu triekt galvu pret marmora sienu.” Jo ir skaidrs, ka JĀBEIDZ, tas ir vājprāts.

Nav nācis prātā, ka, varbūt, taisnīgā ģimenes dzīve ir garām, ja bija iespēja fluīdam gada garumā?

Karenyna
Pārslēdzies uz citu čakru. Pilnīgi nopietni. Tā ir nieze, kura, ja tiek apmierināta, vienkārši aug progresējot.

Pārslēgties vari gan ar meditāciju, gan vienkārši nereaģējot fiziskajā plāksnē uz katru impulsu, ko saņem dienas laikā.

Papildināts 20.04.2019 11:24:

Pārslēgties vari arī brīdī, kad apzināsies un pieņemsi faktu, ka piederi pie atkarīgām personībām. Strādā ar savu tieksmi pēc kārtējās adrenalīna devas.

OremaD

Karenyna
Pats galvenais - saprast, ka tas nav godīgi attiecībā uz Tavu ģimeni. Ja ir kādas jūtas pret vīru, tad tam vajadzētu būt atvēsinošam momentam.

MelnaKafija

Izstasti viram, realutate atgriezisies mezonigi atri.

zumza

Kā izpaužas taisnīga ģimenes dzīve?

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Estere_

Piekrītu meitenēm, kas saka- pārslēdzies. Laiks dziedē- dod laikam laiku.

Kundalini

Saņemt Pašrealizaciju, labākā dāvana sev Lieldienās

MEDITĀCIJAS SAITS: https://bit.ly/2MLhqN8

Ja grib pa taisnígo ğimenes dzívi, tad tagad bütu jädod atłauja/jäierosina víram, lai viňš tä kärtígi un no visas sirds izklaidëjas ar citu sievieti tädu pašu laika posmu

Karenyna
Man tas pats. Vairāk kā pusotru gadu. Esmu mēģinājusi likt punktu vairākas reizes, bet viss turpinās.

Papildināts 20.04.2019 13:28:

un nu jau problēma ir jūtas, nevis adrenalīns, tas ir pilnīgs vakars. Abiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18389817