Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cits skatījums uz VĒZI un citām veselības problēmām

Martins79

Resnā Žurka

Mantra

Resnā Žurka

Ļoti labu rakstu esi atradusi, kas atkal pierāda medicīnas izcilo mazspēju:

"„Otrais pacients, kas mainīja manu dzīvi, bija kāds itālis, kurš veica šo testu. Viņam bija prostatas vēzis remisijā. Tests uzrādīja, ka viņa asinīs izveidojušās vēža šūnu grupas. Literatūrā ir plaši aprakstīts, ka tas norāda uz ļoti lielu metastāžu risku. Aizsūtīju pacientu pie speciālista, kuram e-pastā izskaidroju situāciju. Taču viņš pacientam nozīmēja tikai tradicionālu pārbaudi. Kad zvanīju un jautāju – kāpēc tā, ārsts man atbildēja: ja šīs asins analīzes būtu manējās, es nekavējoties sāktu sevi ārstēt. Bet pacientam es pēc šī testa nevaru nozīmēt ārstēšanu, jo vadlīnijas to neparedz. "(C)

....jo vadlīnijas to neparedz.... Tā, lūk, viss patiesībā notiek! Nevis pacienta ārstēšana ir svarīga, bet vadlīniju ievērošana....

Nocitēšu vēl kaut ko no šī raksta:

Lai gan zinātniece ir pārliecināta, ka tests spētu glābt daudzas dzīvības, tas pagaidām nav pieejams plašā lietošanā./c/

Nu jā, vadlīnijas......štrunts par dzīvībām, tāda ir medicīnas būtība.


Un vēl:

Paterlīni-Brešo izgudrotā asins filtrācijas metode ļautu agrīni identificēt vēža šūnas arī tādiem audzējiem, ko nereti atklāj tikai metastāžu stadijā. Darbu pie tās viņa sāka pirms 25 gadiem./c/

Tāda ir medicīnas metode- ja kaut ko labu, kas samazinātu peļņu par ārstēšanu vai diagnostiku nevar aizliegt pavisam, tad to var norakt bezgalīgi ilgi traucējot lietot.Medicīna ir peļņas lauks. Piekrītu - iedarbīgu pretvēža zāļu un medikamentu ieviešana iznīcinātu peļņu. Līdz absurdam šis.


Give time time.

Mantra

Alija
Demagoģijā neiesaistīšos. Ir tikai viens skaidrs - uzticēšanos iegūst, neslēpjoties.(C)

Nē, Alija. Uzticēšanos var iegūt, pierādot, ka alternatīvās zināšanas funkcionē un personībai, kas tās nes pasaulei, nav īpašas nozīmes. Nav nozīmes nedz vārdam, nedz uzvārdam, nedz sistēmas izglītībai.

Ļoti daudz diplomētu ārstu, zinātnieku, juristu, politiķuu uc. sistēmas diplomētu speciālistu ir sevi pārāk diskreditējuši, pierādot, ka diplomam ne vienmēr ir nozīme.

Ir sistēmas izglītība un ārpussistēmas izglītība. Patiesai ārpussistēmas izglītībai ne viemēr būs diploms, bet būs zināšanas. Diemžēl arī šajā sfērā darbojās daudz viltvāržu un krāpnieku, kas diskreditē arī šo sistēmu. Lai to atšķirtu, cilvēkam jāattistās pašam.

Lasu un domāju, kāpēc neviens, nu pilnīgi neviens nepiemin attieksmes un cilvēka iekšējo spēku, bet raksta tikai par pareizu ph, sārmainu vidi utt.? Manuprāt, šis ir galvenais faktors, kas nosaka izārstēšanos, vai tad ne?

Un te gribēja reālus piemērus no dzīves. Nu, kaut vai tā pati Luīze Heija, kas, pārstrādājot savas traumatiskās dzīves pieredzes, izārstējās no vēža pat bez operācijas. Un kaut vai tas pats Valters Frīdenbergs, kurš, nepārstrādājot savu traumatisko bērnības pieredzi, neizārstējās, ar visu superkruto Vācijas klīniku. Ir cilvēki, kas, uzzinot par šo diagnozi, iekšēji sabrūk un netic izārstēšanās iespējai, tad nu sēž un gaida nāvi, ir tādi, kam tas ir grūdiens iekšējai attīstībai. Lūk, šis citādais skatījums būtu interesantāks, ja kāds gribētu pakomentēt.

Papildināts 17.07.2019 08:12:

Turklāt tas attiecas uz jebkuru veselības problēmu, ne tikai šo. Man vienmēr svarīgāks ir bijis jautājums - kāpēc? Kāpēc tieši šī slimība, kas ir nepareizi, ko vajadzētu mainīt?

Šis minētais faktors ir svarīgs un ietekmē īzārstēšanos bet tomēr nav noteicošais, tāds ir mans uzskats, un diemzēl šajā jautājumā acīmredzot kļūdās pat senie austrumu gudrie. Tas kas ir noteicošais, te tiek apspriests...

Piemēram - tiek apgalvots visai plaši ka izmantojot savu psihoterapijas metodi-EMDR, no vēža esot izārstējusies arī Frensisa Šapiro, metodes radītāja, bet tie ir meli, viņa ārstējās ar tradicionaljām metodēm, tas liek šaubīties arī par citiem gadījumiem... kapēc vispār ir jāmelo?

Pēdējās izmaiņas: ihais, 17.07.2019 09:15.
Pēdējās izmaiņas: ihais, 17.07.2019 09:16.


staigulis

Meness_meitiņa - tas nav tik vienkārši, jo vieglāk tableti iedzet, nekā sevi pakļaut pašanalīzei


Sometimes darkness can show you the light...


Ja tas tā stradā, tad psihoterapeiti var piedāvāt pakalpojumus, jo diez vai cilvēks pats sevi tā profesionali analīzēs. Ja būs rezultāti tad nav ko diskutēt.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390087