Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cits skatījums uz VĒZI un citām veselības problēmām

Martins79

Mantra

Meness_meitina
Lasu un domāju, kāpēc neviens, nu pilnīgi neviens nepiemin attieksmes un cilvēka iekšējo spēku, bet raksta tikai par pareizu ph, sārmainu vidi utt.?(C)

Ļoti labi pacelts jautājums, bet es jau te iepriekš par to rakstīju. Iespējams, ka tas bija kādā no administrācijas (sistēmas kontrolējošās skrūves) izdzēstajām tēmām.

Tātad atgādinu vēlreiz, lai izārstētos nepieciešamas zināšanas un iekšējais spēks. Tā var kļūt vesels. Bez piepūles nekas nesanāks. Norijot ripas, var tikai uz laiku pieklusināt simptomus. Arī cerot uz zālītēm, tējām vai citu tautas līdzekļu pielietojumu būs par maz. Vajadzīga griba un piepūle vēl papildus.

Pēdējās izmaiņas: Mantra, 21.07.2019 13:18.


Resnā Žurka

Pagara saite par ūdeņraža pārskābes ārīgu un iekšķīgu lietošanu, iedarbību un ar saitēm un arī šajā tēmā piesaukto teoriju analīzi .

https://twitter.com/OlgaVPettersson/status/1393445207631441920?s=19

Krieviski gan

Ja šai personai- Olgai, būtu kaut kripatiņa taisnības, tad kaitīgi būtu ne tikai O joni organismā, bet arī Cl jeb hlora joni, kas ietilpst fizioloģiskā šķīduma- nātrija hlorīda sastāvā un organisma ir ļoti daudz bet tā tas nav. Tas viss ir vnk klaji meli, anjoni ka tādi vispār ir puse no visiem joniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390087