Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

.........

Zemenite1122

Labvakar. Man tada tema. darba iepazinos ar virieti ta ka esmu briva tad varu to atlauties. Iepazinamies, satikamies un protams bija sex, bet ar laiku uzzinaju ka vinam ir sieviete, bet arzemes, bet vins turpinaja man rakstit, pat tad kad es teicu ka japartrauc un protams aceroties cik mums bija labi, izskusu un tgd kad sapratu ka jamekle kas nopietnaks, vinam teicu, ka.japartrauc un.ko vins?? Saka ka man nebus cits jo vins ir loti greizsirdigs. Ka var but greizsirdigs, ja mums nav attiecibas tikai sex??? Es vinam saku ka japartrauc jo gribu sev ko nopietni, jo velos ari bernu un.ko vins?? Saka ka nebus cits un vins var but berna tevs, bet ir skerslis, vinam ir SIEVIETE. Es tgd nezinu ko darit. Negribu izjaukt gimeni, jo saka uz cita nelaimi laimi neuzbuvesi un ja partraucu.kkur draudzibu vai mainu nr, vins taisa viltus profilus un sakas viss no jauna.

Tava nosacītā kļūda bija tā, ka vispār ielaidies sex attiecībās. Attiecigi no tā izriet problēmas. Jo, protams, vīŗietis ir atbilstošs sievietei, kas izvēlas tikai sex attiecības.

Ja ļoti gribi pārtraukt, neviens Tev to nevar liegt. Ja pāris mēnešus atturēsies no soc. tīklu profiliem, viņš atslābs. Bet kādas būs Tavas vērtības, tādu vīrieti ar atbilstošām vērtībām arī piesaistīsi. (Labas karmas gadījumā paveiksies un nepaveiksies vēlāk vai citā veidā, sliktas karmas gadījumā - nepaveiksies diezgan ātri un smagi.)

Zemenite1122
mīļā sirds - kādi šķēršļi - viņš jau tevi tik p@si grib, un vēl bērnu pa draugam uzcirst var - pa sievu jau viņš tevi ņemt netaisās!

Tad kad ieladu sexy es nezinaju ka vinam sieviete ir. Es to uzzinaju tik paris dienas atpakal a tiekamies jau vairak.ka pusgadu.

Man mav pret vinu ne greizsirdiba neka, bet vinam ir nenormala pat teiksu, katru vakaru prasa atskaites kur atrodods ar ko un pat bildes prasa.sito nesaprotu.

Un bija.noruna ja kads grib partraukt tad viss skiramies a tgd vins pazino ka man cita nebus

nav vinjam sieviete. divas vismaz vinjam ir.

dundurs7777

Zemenite1122

Bet tev pašai viņš patīk? Gribi būt ar viņu ilgtermiņā kopā ? Nu , ja jau sis ir tik uzstājīgs un apgalvo , ka bez tevis nevar ,tad lai šķiras no tās sievietes ārzemēs .Jo tagad viņš ka suns uz siena kaudzes ,ne pašam īsti tevi vajag ,ne citam grib atdot.

Papildināts 28.04.2019 07:47:

Zemenite1122

Un mani uztrauktu , ja vīrietis ,kurš nav mans vīrs , pat ne draugs ,katru vakaru pieprasītu man atskaites par manu pavadīto dienu. Muktu no tāda pa gabalu . Neizklausas īsti veselīgi tas viss.

laime vienmeer ir uz cita nelaimes.

vilks apeed zaki, kartupelim apaksaa paliek apeestu un govs izkakaatu zaali, visa zeme ir no taa melna, ka tur truudeejushi mirusie organismi gadu simtiem.

kaads bagaati dziivo, jo cilveeki straadaa. tu pametiisi virieti un buusi laimiiga, bet viirietis nelaimiigs ar savu sievieti...

Tas vecis taču nav normāls. Bet te nez ko par bērniem un precībām diskutē. Taisies prom no tāda, jūs pat attiecībās neesat, bet šis jau pret tevi izturas kā pret mantu, nevis cilvēku.

Терпение и труд-все перетрут.

Patricia L

Zemenite1122
Un, ko Tu tagad piespiedu kārtā paliksi ar viņu kopå? A neatskaitīties viņam nevar, kas tas par sviestu????

Un Tu tā viegli atbildi katram (viltus, neviltus) profilam? Nomainīt telefonu, izdzēsties no soc. tīkliem. Ja nu baigi vajag, reğistrējies ar vārdu, pēc kura nevarēs tik viegli atrast, bloķējošie uzstādījumi.

Un ej iepazīties klātienē, izklausies gana jauna, lai "ķertos" bez tinderiem, šminderiem.

Ja neliek mieru, iesniegums policijā un, vai dabū būdīgu džeku, kurš ar viņu "parunātu"

Un kāda nozīme tagad, ir viņam vai nav sieviete. Pat, ja izšķirsies, vajag Tev tādu maniaku? Un neesi stulba, nepiekrīti bērnam, audzināsi viena un bez uzturlīdzekļiem pat. Skaidrs kāds tips.

Ārkārtīgi viegli tusēt ar cīsiņiem. :-)

Give time time.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390157