Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miljaakaa, bet gribu par sievu.

baltsmakonis

Jau divus gadus satiekos ar briiniskiigu viirieti. Zinu, ka vinjam ir gjimene, beerns. Sieva iists darbaruukjisun nemaak nodroshinaat viiram to uzmaniibu, ko vinsh pelniijis.

Shobriid esmu palikusi staavoklii, jo gribu beerninju, gribu ar vinju dziivot, gribu dzivot muusu maajaas, ko vinsh buuvee.

Probleema ir, miiljotais nesteidz izstaastiit sievai par muusu gjimeniiti, bet laiks iet un vajag pirkt beebiitim visas lietinjas, iekaartot beernistabu.

Noleemu njemt visu savaas rokaas. Esmu gatava visu izstaastiit sievai, lai vinja beidzot dotu shkirshanos. Ko labaak teikt? Varbuut aizsuutiit sms vai foto?

baltsmakonis

Dzivojiet visi kopa ar bebiti, virinu un vina sievinu, berniniem...visi viena balta skaista naminaa

Fui, kada desina...

pelēkais nezvērs

Haha, kārtējā topošā vientuļā māmule. Un vēl pavisam dumja.
Kam tu būsi vajadzīga ar savu bastardu.. tak ne jau tam vīrietim.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Fui, kada desina...

Papildināts 28.04.2019 12:07:

Sila purene
Sen tā nebiju smējusies!

Es zinu, ka buushu labaaaka sievinja. Vinsh taadu ir pelniijis.

Beerns var naakt dziivot muusu maajaa. Paliidzees aukleet beebiiti. Sievai interesee darbs, principaa vinja neko nezaudees.

Bet kaa ir? Ja viirs saacis maaju celt ne muusu lauliibas laikaa, tad sieva var prasiit pusi no muusu maajas? Ko dariit, lai taa buutu tikai muusuu gjimeniites?

baltsmakonis
Var redzēt, ka jau esi uzlāpījusies šodien. Labāk neturpini.

Sixpārnis

Dumja desa.

Patricia L

baltsmakonis
Es tikai par to, ka izstāsti sievai un žēl, ka neredzēšu to ziepjuoperu, kas sāksies.

Fakts, ka vīrietis nesteidz atzīties sievai, nozīmē, ka nav plānojis pamest ğimeni. Divi gadi diezgan ilgs laiks, lai saprastu, kura ğimenīte ir vajadzīga.

Tātad, ir varianti, ka sieva viņu neizmetīs ārā, viņš nolūgsies un turpinås dzīvot, bet Tu saņemsi tikai uzturlīdzekļus, jo sieva aiz pautiem viņu pieķēdēs pie trubas.

Sieva viņu izsviedīs ārå, bet pie Tevis nenāks, jo būs dusmīgs, ka izjauci viņa jauko dzīvīti.

Aizies pie Tevis, bet sieva pievāks pusi no "jūsu" måjas, pieprasīs normālus uzturlīdzekļus. Un tur ir bērns, tāpat būs saistīti uz mūžu.

Vīrietis cūka no cūkas, bet iestāstiet man vēl, ka autore arī nav mauka un pretekle.

P. S. Protams, ka desa, bet izteikties gribas

baltsmakonis

Es domaju, lai vairak sasniegtu ir citigak jastrada uz fures...

Patricia L

Un, kā vīrieši var būt tik primitīvi, lai uzķertos uz tādu stulbu radījumu ar visiem šitiem ğimenīte, mājiņa, vīriņš, sieviņa. Ptu, viņām zelta vāvere?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390171