Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miljaakaa, bet gribu par sievu.

baltsmakonis

labrencija
Mana mamma paliidzees. Vinjai ir pieredze ar beebiishiem. Plaanoju apmekleet fitnesu, nepatiik resnas sievietes. Taas sevi nemiil. Vinja jau tagad nevar sagaidiit mazbeerninju. Es maaciishos pareizaas kraasas, tonjus, lai viss buutu skaisti.

labrencija

Uznāks pēcdzemdību depresija, ij nekādas krāsas nepalīdzēs.

adatainis

грИби, грИби отсюдова

pelēkais nezvērs

Nēnu, pilna pasaule ar tādām aitām, kuras tik svēti tic savam precētajam "pincim uz balta zirga", kurš viņai karina makaronus uz ausīm, ka zaudē pēdējās veselā saprāta paliekas un pat pamanās no viņa sagrūsnēt, lai finālā paliktu viena pati pie sasistas siles..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

MelnaKafija

Kukazhaa

Es taa padomaaaju ... desinja ta desinja... bet in real es paziistu taadu sievieti kaa autore. Bezceriigi dumja, bet par sevi 1001% paarliecinaata. Pokshi kubaa.

black sand

Nu traķiņi ka tas vīriņš labak visu majas dara un visus ieguldas un vel paspēj mīļāko ieviest un maju tai sākt celt bet taja pat laika tik loti mīl sievu ka to visu gatavs paciest un nesteidz pie ideālas mīļākas.

Jo sievai vismaz smadzenes un kada nodarbe ir bet mīļāka acīmredzot izņemot trīs klases un divus koridorus dizaina kursos pabeigt netaisās

Desa ta desa bet cik tadas varones uz tiem jakļiem iegrabas!

Papildināts 28.04.2019 13:27:

Bet prieks ka autorei mate augšāmcēlās lai auklētu mazbērnu! Ka reiz atbilstosi Lieldienām. Citadi te citā tema bija asarainus ieraksts ka māmiņa mirusi un pavisam cits rakstības stiliņš

Šis taču nav nopietni.

baltsmakonis
Doktordesa šī ir konkrēta,bet ir real ar tādas situācijas zinu..nav skaidrs tikai viens - kāpēc tādas sievietes daba tā apdalījusi, ka smadzenes viņām nevis galvā,bet gan starp kājām,kuras turklāt vēl kopā neturas???

Var jau smuki klārēt,ka sieviete brīva,dara ko grib un par visu jāatbild un jādomā vecim,kuram ir ģimene...bet kur prāts sievietēm no tādām attiecībām bērnu taisīt???? I mau*a i dura...nu pilns komplekts!

Kukazhaa

Man liekas ka tas ir driizaak taads neaprakstaams naivums, sapaarots ar bezsmadzeneem plus 1001% parlieciiba par sevi un savaam speejaam. Pashapzinja taa teikt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390171