Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miljaakaa, bet gribu par sievu.

baltsmakonis

pelēkais nezvērs

Es gribu preceeties obligaati un kaazas un uzvaardu nomainiishu.

Taisni šausmas, kā jau ibica2 teica - viena griboša vientuļa grūsna govs.. Un tik mauj - gribu, gribu, gribu..
Bļāviens, kur Sindis ar savu tradiconālo palagu par karmu?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Sixpārnis

Patricia L
P. S. Protams, ka desa, bet izteikties gribas
lasīju komentāru un domāju - nafig pavilkies uz desu un klabini taustiņus? Bet pie šī teikuma sasmējos

IlzeKrr
Vinsh nav veel pateicis par muusu gjimeniiti.Es gribu pati pateikt sievai,lai viss notiek aatraak un paspeejam appreceeties.

PuupoliiC

..varbūt vēl šovakar paspēsiet !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Danica

Esmu gatava visu izstaastiit sievai, lai vinja beidzot dotu shkirshanos. Ko labaak teikt? Varbuut aizsuutiit sms vai foto?
.... ja tā notiktu dzīvē, un kaut kāda margrietiņa atsūtītu šādas bildes.... nabadzīte

Undomiel

baltsmakonis

Es gribu pati pateikt sievai,lai viss notiek aatraak un paspeejam appreceeties.

Tā kā laivs derētu...

Sixpārnis

Undomiel
kas kas? atkodi autoru?

Concorde

baltsmakonis
Galīgi garām tev sanāk. Nu un pati storiju iedzini tupikā. Vajag kādu pavērsienu, bet nu te ir nereāli ko interesantu tagad izdomāt, kur nu vēl turpinājumu. Ja nu vienīgi, vari tagad sākt stāstīt, ka sievai tikko mesendžerī ziņu uzsiti! Un tad jau būs kādas iespējas desot tālāk un stāstīt par reakcijām- vīriņa/sieviņas

Concorde

Autorei jāatklāj, ka ir sievas māsas meita vai kas tāds. Tīri WOW efektam.

Sixpārnis

Autorei būtu jāreaģē uz komentāriem un tad jāpiemet pa pagalītei tēmas attīstībai.
A viņa tik mauj - gribu, gribu, gribu. Bezsakarā ar tēmas virzību.

Tā nekāda dzīvā desa nesanāks. Vibrēt un eksistēt vajag tēmā, pat izdomātā, ja grib, lai tauta pavelkas.

Tgd komentē dēļ garlaicības, jo nekā jauna te šdn nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390171