Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miljaakaa, bet gribu par sievu.

baltsmakonis

Undomiel

Sixpārnis
Par autoru man ir versija.

Bet laivi taču tagad ir tāds kā modes kliedziens šādos mīlas daudzstūros...

Concorde

IlzeKrr
Ehhh... toch! Laba ideja , nu vismaz kāda tuva paziņa. Citādi viss ļooooti pliekani. Ko vēl tādu interesantu varētu? Vajag kko rakstīt par tagadējiem dzīves apstākļiem, kur dzīvo pati, kur sieva, kur vīrietis.. nu kaut ko interesantu tautai, a te viss garšo kā atšālējusies lēta limpene.

Sixpārnis

Undomiel
Bet laivi taču tagad ir tāds kā modes kliedziens šādos mīlas daudzstūros...
es nezinu, kas ir laivs - laivi?

Kivičsāgai nesekoju, jaunākās tendences nezinu.

Jāiet googlēt?

Vajadzeeja nopietni izlikt saapi. Un tad pa etapiem atklaat jaunas detaļas. Ap 10 lp piem pateikt, ka sirgst ar HIV bet cieniitais nezin. Un ļaunaa sieva ariidzan ne. Un ka pati staavoklīī.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Sixpārnis

Nu, attālas radniecības sakarā mana versija no jaunībā redzētajām meksikāņu ziepenēm būtu, ka liktenis viņus savedis onkuļa Oļģerta 70.dzimšanas dienas svinībās, kur viņa redzēja, cik viņš nelaimīgs, bet sieva tik pa telefonu darba lietas kārtoja. Vakara gaitā attapās sienas šķūnī un mīlestība klāt. Iespējams, lieliskais šobrīd nezina, ka abas viņa liktenīgās ir radinieces.

Concorde

Nevajadzēja bliezt par tām kūkām un kursiem, vnk vajadzēja turēt līniju, ka gatava bildes sūtīt, tagad un tūlīt un kādas bildes, lai cālieši varētu balsot, kuras tad labāk sūtīt un kāda sterva autore

Patricia L

Sievai arī būs bēēbītis un tā ir jau trešā sieva un ir vēl bērni, kuri visi šķiroties tiek atdoti tēvam un tagad autorīte būs daudzbērnu māmiņa tikai netaisni, ka rozā tapetītes būs tikai viņas bēbītim.

Concorde

Patiesībā vīrs jau ir izšķīries un nedzīvo ar sievu kopā, bet ir cita, kurai ir izteicis bildinājumu, ceļ māju un būs vasarā kāzas, bet autore to vispār nenojauta, acis atvēra vīrieša exsiesva!

baltsmakonis
Esmu bijusi gan gan pusēs Padomiņu varu iedot -kā teiktu arī reālā situācijā tādai damočkai - tin ātrāk makšķeres no viņa dzīves un neceri ne uz ko vairāk kā alimentiem ( un labi būs,ja ne mimimālajiem un no UGF). Būtu no sievas prom gājējs,jau sen būtu aizgājis-ja kopš par bērnu uzzināja vēl nav no sievas prom,tad nu vairs nav ko...nevaig viņam tevi nekam nopietnam,ne bez bèrna nevajadzēja,ne tagad- ar bērnu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390171