Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miljaakaa, bet gribu par sievu.

baltsmakonis

Undomiel

Sixpārnis
Nu kāda tu atpalikusi savā Bavārijā

Autore paņems selfijstiku un ies pie sava mīļākā sievas. Un stāstīs, ka mīl un grib precēt viņas vīru, nu, tās sievas vīru. Un adoptēt viņu bērnu, nu, sava mīļākā sievas un viņas vīra bērnu. Karoč, saprati Un raidīs to visu cāļa intrigantēm tiešraidē, lai mēs varam sekot līdzi notikumiem laivā. Poņal?

Undomiel
Un cerams dabūs ar to selfijkātu no sievas kārtīgi pa mizu Būs mums laivā izklaide pokruče kā varētu būt izdaudzinātajā kivičiādes cīkstēšanās mačā...turklāt biļetes pat nebūs jāpērk..

Atkāpītei - kādas bildes ir domāts sūtīt sievai? Kadrus no mīļākās un vīra erotiskajiem video? Sonogrāfiju? Vīra apakšbikšu lādi mīļākās kumodē?

Sixpārnis

Undomiel
Nu kāda tu atpalikusi savā Bavārijā
ir, ir tā arvien mazāk sekoju līdzi notikumiem. Cāli arī pa retam palasu.

Papildināts 28.04.2019 18:15:

Un raidīs to visu cāļa intrigantēm tiešraidē, lai mēs varam sekot līdzi notikumiem laivā. Poņal?
Danke! Alles klar!

Undomiel
Un raidīs to visu cāļa intrigantēm tiešraidē, lai mēs varam sekot līdzi notikumiem laivā. Poņal?
Ja jau grib Laivu - tad lai "noludina"sex video

rojs2

es teiktu - dumja slut. bet ir laikam stulbi vīrieši, kas uzķeras uz tādu stulbu radījumu ar visiem šitiem ğimenīte, mājiņa, vīriņš, sieviņa

bet šeit jau infantilisms, ja ne debilitāte, skan no visiem autores tekstiem.

Papildināts 28.04.2019 22:26:

Kukazhaa
Es taa padomaaaju ... desinja ta desinja... bet in real es paziistu taadu sievieti kaa autore. Bezceriigi dumja, bet par sevi 1001% paarliecinaata. Pokshi kubaa.
es arī. šķebīga sieviete. nav viena un tā pati?

Papildināts 28.04.2019 22:38:

ui, lētiņajai ielasmeitiņai desu iebāza, tfu, desās iebāza

Here lies a complete and utter psychopath.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390171