Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Torņakalna privātā vidusskola

OremaD

OremaD

Vai ir kādas atsauksmes par šo skolu?

Un vēl interesē sekojošais - kad kādu laiku atpakaļ zvanīju, teica, ka Rīgas Dome nedod līdzfinansējumu, tagad atradu, ka tomēr dod. Protams, protams, varētu piezvanīt (lai gan darba laikā man tas ļoti sarežģīti), bet domāju - varbūt šeit ir kāds vecāks, kurš zina ko vairāk? Jau iepriekš paldies!

Peach

Nevarēšu komentēt par šo konkrēto skolu, taču mans bērns mācās citā privātskolā Rīgā, un Rīgas domes līdzfinansējums ir nepilni 13 Eur mēnesī...

abcde6

Uzrakstiet PM, kas tieši interesē. Dēls tur mācījās.

abcde6

Jums PM

Vai kāds varētu uzrakstīt atsauksmi par šo skolu uz cāļpastu?

Resnā Žurka

Interesanti, kas ir tas vārdā neminamais, ja visas atsauksmes tikai slepeni? Ir vēlme uzzināt ko sliktu? Bet privātskolā balso ar maku. Klases praktiski pilnas.

Biju šogad uz 9. klases izlaidumu. Forši bērni. Skolotāji arī atstāja labu iespaidu. Mācību rezultāti - liecības cipari no eksāmena būtiski neatšķiras, tātad atzīmes liek atbilstoši. Metodes atšķiras, piemērojas bērniem un ir jau no paša sākuma kompetenču pieeja.

OremaD
Skolai aptuveni 3gadi. Kamēr neakreditē, nemaksā neviens, tik vecāki, un arī nodokļu pārmaksu nedabū. Bet valsts un RD nav ieinteresētas finansēt konkurentus savam piedāvājumam, tāpēc bērniem seko tikai tas, ko minimālā apmērā nevar neiedot.

OremaD
Rīgas pašvaldības līdzfinansējums ir niecīgs, tad jau pierīgas pašvaldīu atbalsti ir jūtamāki

Zirne

Ap šo skolu liela noslēpumainība, es arī esmu meklējusi atsauksmes, arī par cenu, jo dzīvoju tuvējā Pārdaugavā un ar skolām švaki. Bet ta

LindaLV

Vai nav gadījumā kādam kādas svaigākas atsauksmes par šo skolu?

LindaLV
Kurš vecumposms interesē?

Skola veiksmīgi izgāja akreditāciju, lēnām aug, nu jau būs arī 11.klase.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18390615