Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

7 nedēļas un progrestorons tikai krīt un krīt

zaiza

zaiza

Labdien, esmu te jauniņā. Tikai gribēju padalīties ar savām bažām - man ir tikai 7 nedēļa. Pirmā grūtniecība. nav ar ko salīdzināt, bet šajā laikā PG līmenis ir krities.

4.nedēļā - 24

5. nedēļā 19

6. nedēļā 18

Kādai arī tā bijis? Lietoju Duphaston 10 mg 3 reizes dienā, kopš pirmo reizi izmērīju pg.

Jap. Jo nelīdzēja konkrētas zāles. Nomainīja uz Gepretix

picka

zaiza
Tev grūtniecība vēl attīstās? Esi bijusi uz usg?

Saulceriite

Ko ārste saka? Un vai hcg aug smuki kā vajag? Gan jau ka 100mg ne 10mg 3 reizes dienā, ja?

Vienkarsi_Anete

Hcg dubultojas normā?

Smērēšanās vai asinošanas nav? Usg taisīta?

Jau pirmais rezultāts ir zem normas. Kāpēc ārsts nemaina PG preperātu?

Ja analīzes nodotas Gulbī, rādītāji maz savienojami ar grūtniecību, bet nu visādi brīnumi redzēti. Brīnos, ka ārsts nereaģē, ja ir informēts.

Papildināts 15.05.2019 15:18:

Man arī tāds pats jautājums kā pickai - grūtniecība pie ārsta ir apstiprināta un novērota?

Man arī 7 nedēļa, vakar bija pirmā vizīte pie ārsta,bet man nemērija neko,ne PG ne bērna sirdspukstus.

Saulceriite

magdalena1
Ja nav bijušas problēmas ar bērniņa ieņemšanu vai iznēsāšanu iepriekš, tad ārsts tiešām uz progesterona un citām analīzēm lieki nesūta. Neuztraucies.

magdalena1
Cik man ir bijušas darīšanas - ārsti PG lieki nemēra, ja nav aizdomas ne par ko sliktu - t.i.smērēšanās utt. Sirdspuksti arī ir paklausīti tikai lai apstiprinātu grūtniecību, šķiet, ka netika īpaši precīzāk mērīti.

Papildināts 15.05.2019 15:39:

Katrā ziņā - lieki nepieķeries un nesatraucies. Ja nav lemts, labāk lai tas notiek ātrāk, daba zina ko dara.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

magdalena1
Biju pie dakteres uz vizīti kad biju 5 nedēļā! Pateicu, ka grūtniecības tests bija pozitīvs, viņa apskatīja, teica ka smuka grūtniecība un parādīja ka mazulim sitas sirsniņa, izrakatīja vitamīnus un krila eļļu, ā un ieraudzīja ka labajā pusē man ir palielinājusies cista 5cm , pateica, lai neskrienu nelecu un netrakoju, ka nākamajā vizīte visticamak cita būs pazudusi. Nesūtīja ne uz kādam analīzēm neko!

zaiza

Paldies, meitenes, par tik ātru reaģēšanu. Svētdien ejot pie daktera man vagināli apskatīja auglīti. Daktere teica, ka dzīvs, attīstās normāli. Sirdi neklausījās, lai netraucētu bērniņam. Simptomu man tikpat kā nav - ja neskaita mēnešreižu neesamību (nekas arī nesmērējas) un brīžiem velkošas sāpes vēderā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391001