Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 131

pukupeka

pukupeka

The Breast and The Best 131

Iepriekšējā lapiņa šeit: 130

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu - 2 foto: profilā un no sāniem un/vai pēcoperācijas rezultātu (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administratori ir Shljanta, Sunlite un pukupeka. Bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu veic viņas!

3. Neaizmirstiet e-pastā uzrakstīt savu lietotājvārdu cālī.

4. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, kādai no adminiem (Sunlite, Shljanta, pukupeka) jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Evija Rodke Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 67562320, 29552212. pirmdienas (13.00 - 17.00), otrdienas (10:00 - 12:00), ceturtdienas (13.00 - 17.00), piektdienas (13:00 - 17:00) TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!!

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015.
 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

Labrit,

vakar biju uz savu pirmo krūšu konsultāciju. Prieks par sarunu, laiku un attieksmi. Iztaustīju, izmēriju, pat krekliņu iedeva lai uzvelku, lai varu saprast vizuālo

Man jautājums lielo tilpumu meitenēm, kurām ir 500 un 600, vai jūtat svaru? Kā ir ikdienā

Papildināts 18.05.2019 09:11:

Izvēli parlabu zem dziedzera un muskuļa jums ieteica ārsts? Kā tas tika pamatots?

Marilu

Seedoo
Labrīt. Prieks, ka konsultācija bija pozitīva. Man ir 505cc, svaru kā svaru ikdienā nejūtu, nebūt nav tā sajūta ka tev uz krūškurvja viens litrs karātos. Tas svars laikam būs ar laiku jūtams, pleci, mugura...

SkaistaDzive

Seedoo
Novietojumu un inplanta veidu ieteica ārsts. Pamatoja ar pārējā ķermeņa izskatu, esošo krūšu formu, krūšu galu "skatīšanās" virzienu Protams, varēju gribēt citu, bet paļāvos uz K.Vērdiņu. Ir meitenes, kurām patīk, ka krūtis novietotas uz āru, es tā nevēlējos un tā arī manas vēlmes sakrita ar dr.ieteikumu.

Papildināts 18.05.2019 12:01:

Pie kura doca Tu biji?

Marilu
SkaistaDzive
Paldies par dalīšanos ar pieredzi.

Tā kā man bija svarīgi aptaustīt, piemērīt, redzēt vairākus implantu variantus rindiņā saliktus, tad vajadzēja izvēlēties starp Rodki un Ģīļa klīniku. Rodkei rindas ir mmm...gāju uz Ģīļa klīniku. Mani sagaidīja un krustu šķērsu visu izrunāja Lapiņš. Viņa ieteikums, ņemot vērā manu plato krūšu kurvi, laikam vislielākais kāds tabulā ir un arī gabarītus (kg), pieticīgo B, ieteica apaļos, augsto profilu, 620ml un prasīja vēl vai negribu lielākus, bet samulsu jau no piedāvātiem apjomiem...ārsts noteica, ka uz manu augumu būšot Ok, nu ko lai saka, izskatijās jau dikten fifīgi. Tik bažījos par to novietošanu zem dziedzera un svaru. Piedāvāja arī B-Lite, bet aptaustot dabā un sajūtot to stingro kontūru, pārdomāju momentā. Piedāvāja operēties jau 5.jūnijā vai 25, bet es vēl galvā laikam neesmu nobriedusi. viss likās izdomāts, skaidrs, izlasīts un pārlasīts un tad ops, tas brīdis kad jāsper solis pāri.

Tik ilgi gaidīju, bet tagad, kad esmu tik tuvu, iestājās štopars, visādas pārdomas. Es pat nezinu kā to aprakstīt...pēkšņi tāds apdomīgums, prātīgums Es laikam tomēr gribu operēties rudenī, jo nezinu kā būs vasarā, paredzētas visādas aktivitātes...es jau Ziemassvētkus un Jauno gadu pavadīju miera režīmā pēc vēdera op.

Pieradīšu ar prātu un tad

Papildināts 18.05.2019 21:41:

Griezuma vietu arī izrunājām, ņemot vērā implanta tilpumu, griezums pa oreolu neder, būs zem, padusē viņš netaisot.

SkaistaDzive

Seedoo
Vērdiņš arī rāda visus implanta variantus un pielaiko dažādus tilpupus ar krūšturi un krekliņu. Tā jau viņi, noteikti, visi dara. Jā, apdomāties vajag tagad visu ko docs teica, vēl pārlasīt te rakstīto un vispār visur pieejamo info. Man patika palasīt diezgan pasenus foruma ierakstus. Pavēroju sievietes un krūtis dzīvē. Bija iespēja līdz operācijai pabūt pludmalē

Nu, bet Tev sanāks kuplas

Seedoo
Tev bija tummy tuck? Man arī nepieciešama un cik noprotu tad veic ar pusgada starpību.

SkaistaDzive
kāda ir tava izvēle? vai jau esi ar pārvērtībām vai vēl gaidi?

Papildināts 18.05.2019 22:37:

Zanduciic
jā pilnā ar nabas pārvietošanu, operējos 19.decembrī. Sanāks ilgāks starplaiks, jo sliecos uz udeni, tad būs visi 9. Vēders bija traģisks, tāpēcx nosliecos par labu tam kā pirmo opciju

Seedoo

pie kā veici tummy tuck? Es apsveru vēderu un krūtis vienlaikus. Protams, pieredzes nav, tāpēc jautāju. Kāda bija atlabšana?

Zanduciic
Vēderu operēja Kandaurova. Es arī sākumā gribēju kopā, bet daktere mani atrunāja un es laikam esmu priecīga par to, jo op tiešām smaga un ilga, mani operēja apmēram 4h, šuva distāzi, sānu (lumbālo) trūci, nabas trūci... pirmā diennakts bija traģiska, biju sagatavojusies, ka būs kaut kas līdzīgs ķeizaram, bet bija smagāk, bet visu laiku galvā bija doma, kāpēc es to darīju un ka tā bija pareiža izvēle. Ar pretsāpju sāku jau vakarā kustēt lkīdz tualetei un nākamā dienā uz pārsiešanu tipināju pati. Vistrakāk bija sajūta, ka man ceļa rullis pārbraucis pāri, sāpēja krūšu kurvis, likās ka esmu cietusi avārijā un man ir saspiestas iekšas, bija grūti elpot. Protams iezagās doma, nu kam man to vajadzēja, ja kāds būtu teicis ka būs tik traki...un tad pieslēdzas galva un tu saproti, ka balons vairs negribi būt. Trešā dienā jau bija cilvēcīgi. Guļoša un vainoša ilgstoši nebiju.

Ja vēders tev traucē dzīvot un ar svara izmaiņām un vingrošanu nav līdzēts, tad tā ir pareiza izvēle.

Papildināts 18.05.2019 23:03:

Sorry par izlaistiem burtiem, bet pa pustumsu rakstot neredzu savu melno klaviatūru, sīcene guļ, nevar lielš gaismas slēgt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391125