Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

Ostore

Man 24 nedelas...bail no dzemdibam...ir bijis augsts spiediens pirmaja grutnieciba,otraja dzeru zales un spiediens ir normà-110,120...jautajums sads -vai balstoties uz spiediena problemam var nozimet uz keizaru?vai likt obligati dzemdet stradinos?

Papildināts 22.05.2019 16:57:

Mazà vel guleja pedejo reizi skersam....

Visu grūtniecības laiku mocījos ar paaugstinātu asinsspiedienu un mazais gulēja tūpļa guļā, tas gan mainījās neilgi pirms dzemdībām. Ķeizaru neviens pat netaisījās nozīmēt, tik teica, ka RDzN šādos gadījumos pieejama bezmaksas epidurālā, bet vai tas tiesa nezinu. Beigās tiku pie ķeizara, bet dēļ dzemdību darbības apstāšanās.

magnolia.

Ostore
Nedomāju, ka kāds taisīs ķeizaru dēļ kontrolēta spiediena. Tikai uzmanīs cītīgāk Tevi un mazo.

Un ķeizars, nudien, nav tas ko labprātīgi būtu jāgrib un jāizvēlās. Tas nav tik vienkārši kā liekas.

Ja ir bail, tad es ieteiktu koncentrēties uz EA, Tev būs mierīgāk zinot, ka ir šāda opcija.

"..Ja Tev ir mērķis-ej uz to! Nevari paiet?-rāpo! Nevari parāpot?-Tad vismaz apgulies un guli mērķa virzienā! .."

Zinu, ka mans viedoklis nebūs populārs, bet.... es gan teikšu, ka ķeizars ir labākais, kas mūsdienās var būt attiecībā uz dzemdēšanu. Ne par ko nenožēloju savu izvēli, ko akceptēja Zviedrijā, pamatojoties uz bailēm dzemdēt pašai. Uzskatu, ka jebkurā attīstītā valstī būtu jābūt arī izvēles kritērijam, kurš ietver sevī grūtnieces psihoemocionālo stāvokli vēlēties dzemdēt tikai tā un ne savādāk.

Un jā, arī spiediena dēļ varētu beigās nozīmēt ķeizaru. To gan izvērtē ārsts.

Man bija maksas ķeizars un pēc tam otrs dēļ maza starplaika, un arī nenožēloju man liekas, ka tā bija labākā izvele, nekādas problēmas man neradās. Tas bija ļoti vienkārši un viss perfekti notika pec plāna. Protams, operācijai ir savi riski, bet es arī esmu izvairījusies no dažām problēmām, kas biežāk ir dabīgu dzemdību gadījumā.

Citi palielina krūtis, labo degunus un liek dibena implantus, un par viņiem nez kāpēc nav tik negatīva attieksme.

Ostore
Man 4 dabisku dzemdību stāsti un viens ķeizars (pēdējais). Nekad neizvēlētos ķeizaru pati. Ja, dzemdības ir grūtas, jā, sāp, bet tas pāriet un mana pieredze ir tāda, ka tas nav salīdzināms ar to, kā jutos pēc ķeizara. Un jutos es ļoti slikti. L oti ilgi sāpēja vēders, rēta, pati jutos emocionāli un fiziski slikti. Pēc dzemdībām atkopos strauji un viegli, pēc ķeizara lēni un grūti. Ieteiktu mēģināt pašai. Nu, nav ķeizars nekāda vieglākā izvēle, nav.

Not all tears are an evil.

Cucamonga

Dēļ spiediena operāciju nenozīmēs. Pati operācija (3 reizes)man bija viegla pastaiga. Pirmā gan bija pilnā narkoze, tur bik ilgāk, bet mūsdienīga spinālā-jau pēc 4h drasēju pa palātu ar bērnu klēpī un jau ceturtās dienas rītā pie auto stūres devos mājas. Trešajā dienā nepalaida-es esot tam par vecu , tādas vecenes tik ceturtajā dienā izrakstot.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

kadetiite

dreamgirll
Cik tas ir mazs starplaiks? Bez problēmām piekrita otro taisīt plānoto ķeizaru nevis likt mēģināt pašai? Man trešā grūtniecība, pirmajās divās ķeizars. Jau uz otro Daktere mani sūtīja ar nosūtījumu, bet RdzN pateica, lai mēģinu pati, bet kad iestājos RdzN, tad veda uz ķeizaru, bet neziņa bija līdz pēdējam. Jau laicīgi domāju ko tagad gaidīt - pag. ķeizars bija 2017.g. augustā, tagad bēbis plānojas uz jūlija beigām - 2gadu starpība.

kadetiite
Man bija 1 gads un 4 mēn starp ķeizariem. Kaut kā viņi jau no paša sākuma pieņēma, ka drīzāk man būs ķeizars,ti - vecmāte un ārste kas taisīja usg, es biju turpat dzemdību vietā uzskaitē. Es slēdzu līgumu ar ārstu, jo gribēju, lai viss ir droši un nav nekādi alternatīvi pārsteigumi nodaļā, īpaši ja pēkšņi dzemdības sāktos atrak. Man pat nebija iedots speciāls nosūtījums (viņiem gan uz vietas tāpat bija visa info par mani), vienkārši aizgaju noslēgt līgumu, izvelējāmies datumu un viss.

kadetiite
Pēc 2 ķeizariem parasti jau vairs neļauj mēģināt pašai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331