Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

Zaksis

Man uz 34 nedēļu dēls gulēja ar pēdām pa priekšu (kāju priekšguļa) un tad jau teica, ka būs ķeizars. Uz 37 nedēļu, kontroli, bija sagriezies pareizi. Bet vienalga dzima ar ķeizaru, jo slimnīcā ierados ar zaļiem ūdeņiem. Pēc 1 USG datuma biju jau 9 dienas pāri termiņam, pēc MR tieši 40 nedēļās un 0 dienās.

__

Pirmās dienas bija trakas, sāpēja ļoti, bet sāpes ātri pārgāja. Ir pagajuši 4.5mēneši un rētu jūt.

Mazinjaaa

Es paspēju izbaudīt dzemdību sāpes ar visu stimulāciju un beigās ar akūto ķeizaru. Mans viedoklis, ja būs vēl kāds bērniņš, gribēšu ķeizaru, jā zinu operācija utt., nezinu cik ātri atkoptos pēc dabīgām dzemdībām , bet pēc tā kā tiku izmocīta pirmsdzemdību palātā pēc tam dzemdību zālē un beigās tiku uz operāciju galda , es jau pēc ķeizara vakarā staigāju pa palātu ar mazo uz rokās, pretsāpju zāles salaida tikai pirmajā dienā un pirmās dienas vakarā, nākošajā dienā ielaida zāles no rīta, vakarā pateicu lai nelaiž jo nav vajadzības, trešās dienas rītā mani jau izlaida uz māju. No otrās dienas staigāju ar pēcdzemdību jostu , pirmo nedēļu nostaigāju ar jostu lai turētu rētu un vieglāk piecelties/apsēsties, pēc tam apmēram nedēļu staigāju ar jostu tieši uz vēdera, lai vēders labāk savilktos, tiesi šodien pagājis pusotrs mēnesis pēc ķeizara , rētu jūtu minimāli uz laika maiņu, citādāk pat īsti nejustu ka ķeizars bijis, nu ja neskaita to, ka ir rēta uz vēdera. Pēc iziešanas no slimnīcas nav bijusi ne viena diena kad man būtu spējis tā kā jādzer zāles vai jāmeklē palīdzība.

Nimrodela

Jautajums gan bija par spiedienu, tapec vispirms par to - man pirmaja grutnieciba bija paaugstinats un jakontrole ar zalem, sakuma bez zalem kapa lidz 160/100, velak zalu devu palielinaja vairakas reizes, ta ka pat nezinu kas butu bez. Paguleju ari slimnica 31.nedela del spiediena. Par ķ.g. tapec neviens nerunaja, cik saprotu, tad risks del spiediena ir, ka saksies preeklamosija vai eklampsija, no ka man paveicas, ka izspfuku. Ja tas notiek var nakties dzemdet atrak, bet tur tad izverte, ar ķ.g. vai ierosinati. Un Epidurala varetu but, ka ir valsts apmaksata, jo, vismaz man ta skaidroja, spinalajai un episuralajai anestezijai laikam ta ir ka blakne, ka pazeminas spiediens.

Ja jau citas te dalas ar savu viedokli, tad dazadibai iemetisu savu pieckapeiku. Pirmais man bija akuts ķeizars. Otras pec gada bija dabigas dzemdibas. Ļoti, ļoti tam gatavojos, viss ari bija tip top veselibas ziņa. Visa informacija kuru ievacu gatavojoties man lika domat, ka gadijuma ja nebus kadu sarezgijumu, tas bus labakais, drosakais un veseligakais scenarijs man un mazajam. Ar varu ari mani neviens nespieda un ar fanatismu gluzi negaju. Ķ.g. nozimeja uz 40.ned bet dzemdibas sakas atrak un soli pa solim operaciju vareja procesa atlikt kamer atcela jo tiku galā vaginali. Par to esmu loti laimiga. Pie brivas izveles, ja nav indikaciju, kuru del ķ.g. ir obligats, es nekad to neizveletos brivpratigi.

Konfetii

Iesaku padomāt kārtīgi 3 reizes pirms tiešām izvēlēties par labu ķeizaram. Es to ļoti negribēju, bet tā kā ar visādām manipulācijām man nekas nevērās tālāk par 6 cm, tad nācās tam piekrist. Ķeizera laikā vēmu un mans asinsspiediens kritās, bet pēc operācijas, esot mājās, 2 dienas nācās gulēt krēslā, jo gultā iegulties, tajā palikt un no tās piecelties bija pārāk sāpīgi, kā arī tiku vēl pie urīnceļu iekaisuma. Normāli varēju sākt staigāt tikai pēc 1,5 nedēļas... pirms tam tikai nelielus gabalus, jo rētas vieta pie ilgākas staigāšanas sāka sāpēt. Es nekad, nekad vairs negribētu nekam tādam iet cauri.

Konfetii
Vemšana bija tāpēc, ka salīdzinoši nesen biji ēdusi un spinalas anestēzijas dēļ muskuļi atslāba. Pie planveida operācijas no rīta nēed un vemšanai vajadzētu izpalikt. Planveida operācijai arī vairāk sagatavo, viss ir relaksētāk. Pēc operācijas ir ieteicams sākt ātrāk staigāt, kustēties, jo tad rēta sadzīst ātrāk. tas mazliet ir dīvaini, bet vismaz manā gadījumā tā tiešām bija, es jau 3.dienā, kad braucām mājās pēc operācijas bdiezgan normāli kustējos, lai gan sevi nemocīju un lietoju pretsāpju medikamentus.

minkasi

Man ir bijis ķeizars un 2 dabīgās. Nekad neizvēletos ķeizaru tiaki aiz bailēm dzemdēt.

...

kadetiite

dreamgirll
Es vēmu pie plānveida operācijas. Nebiju ēdusi ne no rīta, ne vakarā. Man teica, ka vemšana var būt reakcija uz narkozi.

Miss_E

Vai ķeizeru nozīmē ja ir diez gan slikta redze?

Miss_E
Par redzi cik zinu, un cik man bij darīšana tad devos pie acu ārsta uz izmeklēšanu, un tas novērtēja vai dzemdību spiediens var kaut ko ietekmēt vai nē,bet ir pazīstamas mammas kas redzes dēļ nevarēja dzemdēt pašas.tad mazie dzima ar ķeizaru.

Konfetii

dreamgirll, es pēdējo reizi ēdu zupu ap 12 dienā, bet ķeizars man bija dažas minūtes pirms pusnakts. Nezinu vai tas skaitās neilgi pirms.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331