Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

ZiemasZieds

Miss_E
Pēdējos gados šķiet, ka nenozīmē gan. Ja pārbaudē konstatē problēmas ar tīkleni, tad liek to "salāpīt" līdz dzemdībām.

minkasi

Jup, man tīkleni ar lāzeru laboja 4 ned. pirms dzemdībām. tas nebija iemesls ķeizaram.

...

Alija

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

laimamma

Es akūtajā ķeizarā nevēmu, bet plānotajā gan, lai gan ēdusi nebiju gandrīz 24h. Bet atkopšanās pēc plānveida ķg man bija 100× vieglāka nekā pēc akūtā, jau otrajā dienā brīžam piemirsās, ka kkas bijis. Bet jebkurā gadijumā ķeizars nav nekāds cukurs, kā daudzas iedomājas.

teite

Pievienojos tām, kuras nesajūsminās par ķeizaru. Gr. sākumā ari bija bažas par dzemdēšanu, pat štukoju, kuras no savām veselības štellēm varētu izmantot, lai dabūtu ķeuzara nosutijumu. Bet nekas neierakstījās, daktere arī teica, ka nekā laba jau tajā ķg nav. Pamazām ar domu apradu un beigās ne bail bija, ne bažas. Bet viss sanāca citādāk. Dēļ zaļiem ūdeņiem un vēl neesoša atvēruma bija jātaisa akūtais. Tas bija murgs. loti ilgi sāpēja, nepatīkami reizēm bija vel gadu vēlāk. Un dāvana - sardele virs rētas, jo kaut kā neriktīgi griezts un pec tam sašūts. Cerēju, ka otrs ķg to labos, bet nē, griež un šuj pa to pašu vietu. Ok, nav vairs 18,pofig tā sardele, bet kopumā, nē nē nē, nekad neizvēlētos vairs ķg, tikai tad, ja tas bērnu glābtu.

Papildināts 12.06.2019 10:26:

T.i.ķg piekristu tikai bērna labad

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Cucamonga

Esmu , acīmredzot, izņēmums. Labi jutos ij pēc akūtā , ij diviem plānveida ķeizariem. Man tie bija vieglas pastaigas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Protams, nezinu, kā ir ar finansēm, bet vai tad nav labāk bišķi sakrāt un par savu naudu izvēlēties operāciju sev patīkamā vietā pie sev zināma, laba speciālista. Ja vien nav ļoti spiedīgi ar naudu, domāju, ka šī varētu būt ļoti laba investīcija. Un ārsti arī būs draudzīgāki.

Nekad pati neizvēlētos un nemaksātu par ķeizaru. Es esmu no tiem traģiskajiem gadījumiem, kas paldies Dievam, pateicoties vīram, kurš uzkavējās man blakus, nevis aizbrauca uz bkus, un pamanīja, ka kaut kas galīgi nav labi! Un paldies ārstiem, kuri visu izdarīja profesionāli un es nepapildināju 2017 gada statistiku. Diemžēl bērnu man vairs nebūs. Riskanti ir abi procesi, man dabīgās dzemdības bija daudz, daudz patīkamākas visādā ziņā. Vēders principā katru dienu sāpēja gadu! Slimnīcā piecēlos kājās 3ajā dienā. Nezinu kā justos, ja būtu pati izvēlējusies ķeizargriezienu! Es atbalstu ķeizargriezienu, ja citādi nevar, man bija plānots, jo citādi nevarēju.

Tā ir pilnīgi cita lieta un attieksme, kad kāds pats izvēlas operāciju. Sākot jau ar cilvēka iekšējo pārliecību, ka tas ir pareizākais variants, un visdrīzāk arī veselības stāvoklis ir labs, operācija ir vienkārša un atlabšana ir ātra. Tas ir līdzīgi kā sievietes ar AA izmēra krūtīm tās palielina ar implantiem un jūtas pilnīgi apmierinātas, sievišķīgas utt. Taču daudzas sievietes, kas pēc mastektomijas ievieto implantus, jūtas it kā viņām nebūtu krūtis, lai gan vizuāli viss ir ok. Tas ir vairāk par to, ko cilvēks ir vēlējies un ko sagaidījis.

teite

Super. Kam mana pieredze šķita mīnusošanas vērta? tiešām šķiet, ja pašām viss ideāli, tad citādāk nevar būt?

Papildinot tēmas ierakstu - ķeizars ir nopietna operācija, rezultāts kā jebkurā operācijā var būt dažāds.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331