Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

Cucamonga

teite
Es precizētu-dzemdības ir absolūti neparedzams process un rezultāts var būt da jebkāds.

P.S. Es tevi neminusoju. Nevienu neminusoju.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

teite
Tāpat ka dzemdībām.

teite

Cucamonga
reitings
Bet protams, ka arī dzemdības vat būt visādas. Es par to, ka nevajag paļauties, ka ķeizars būs garantēta vakarapastaiga pa pludmali.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Man ir bijuši 2 akūti ķeizari. Pašas operācijas, uz visa pārējā uztraukuma fona, vieglas. Pēc tām atkopos ļoti ātri. Tas atkarīgs no paša cilvēka. Bija māmiņas, kuras knapi kustēja. Es gāju kā zirgs, man bērni bija intensīvajā un bija jāceļas un jāiet. Diemžēl, pēc otrā ķeizara RDZN rētā izveidojās endometriozes mezgls. Daudzu gadu garumā esmu cietusi sāpes pēc MR, stipru ikmēneša asiņošanu un dzelzs trūkumu. Protams, varēju sen izoperēt, bet nu to neesmu izdarījusi. Mana dr teica, ka tagad ķeizara laikā patīrīšot. Ta kā par pašu operāciju man pozitīvs viedoklis, bet diemžēl pēc operācijas komplikācijas nav nekāds mīts.

Papildināts 26.06.2019 19:47:

Jā, pirmo bērnu gaidot man bija paaugstināts spiediens, ko kontrolēja ar zālēm. Dēļ tā man neviens nebūtu ķeizaru taisījis.

Ir pieredze ar akūtu ķeizaru. Atvērums bija vien 4 cm,vēmu visu laiku. Beigās aizveda uz akūto ķeizaru.

Šobrīd gaidu 2. Daktere cita,bet nav bijušas vēl sarunas par un ap ķeizaru.BET! Cik saprotu,ja vienreiz ir bijis ķeizars,likumiski man nevar pateikt-dzemdē pati! Tikai jāpameklē pamatojums likumos varbūt.

Un ar pirmo mēģināju pati. Šobrīd nezinu,kā pat gribētu.Tā nenormālā vemšana 1.dzemdībās bija murgs.

Cik zinu, tad trešo ķeizaru iesaka, ja bijuši jau divi.

nešpetnā
endometrioze ir viena no populārākajām ginekoloģiskajām saslimšanām, ķeizargrieziens palielina iespēju veidoties tiem mezgliem, taču tas nav vienīgais cēlonis. Tie mezgli var būt ikvienai sievietei.

AnjaZ

mana pieredze - kjeizaru ieplaano tikai taadaa gadiijumaa, ja ir vairaaki iemesli kaapeec nevar dzemdeet dabiigaa veidaa. arii peec nopietnas galvas traumas + ar magneetiskaas rezonanses un encefelogrammas rezultaatiem, ka ir epilepsija + ar vairaaku neirologu atzinumu, ka mana pashai buutu riskanti dzemdeet man Stradinjos laipni ateica plaanotu kjeizaru. tikai taapeec, ka mans mazais ¨seedeeja¨ puncii un veel dienu pirms plaanotaa dzemdiibu datuma nebija sagriezies ar galvu uz leju, bija kjeizara operaacija. veiksmiigi, aatri, bez jebkaadaam komplikaacijaam - esam pirmkaart dziivi un abi esam veselai. nezinu vai taa buutu, ja man buutu dabiskaas dzemdiibas. Reeta sadzija aatri, nekaadu komplikaaciju un zinu, ka arii otro beerninju, ja taads man buus, es dzemdeeshu tikai un vieniigi ar kjeizargriezienu.... bet to operaaciju nevar taa ¨vienkaarshi dabuut¨ - tam ir jaabuut ljoti lielai dazhaadu lietu sakritiibai, lai vareetu notikt plaanots kjeizars. Un es vispaar veeljoprojaampeec 1,5gadiem shad un tad pasaku savam puikam Paldies, ka vinjsh seedeeja puncii un aarsti taapeec piekrita taisiit kjeizaru.

Katram ir jāklausa savai iekšējai pārliecībai. Piem., man grūtniecības laikā it kā nebija iemesla ķeizaram. Tomēr man likās, ka tā ir pareizākā izvēle un es paņemu maksas variantu. Un tagad pēc vairākiem gadiem es gāju uz acu pārbaudi, kur tās nopienāk skatījās un izradas, ka man ir daudz plānāka tīklene kā vidēji vajadzētu būt un vēl dažadas novirzes no normas, ieskaitot augstāku spiedienu kā vajadzētu. Taču redze pati par sevi man ir ļoti laba, tāpēc nekādās medicīnas izziņu pārbaudēs nebija aizdomas, ka kaut kas nav labi. Tagad gan laikam redzes problēmas īpaši neņem vērā kā nopietnu iemeslu. Taču iespējams man tomēr rastos kādas problēmas, ja es būtu izvēlējusies dabīgās dzemdības. Tāpat es neesmu pārbaudīta vispārīgi, iespējams ir vēl kaut kādas riskantas vietas manā ķermenī.

Par spiedienu neko nevaru teikt, bet gribu pateikt ka katrai ir savs stāsts un savi + un - . Pirmas dzemdībās man bija nozīmēts ķeizars, bet dzemdību namā mani atrunāja, un es respektējot ārstu profesionālitāti, piekritu dzemdēt pati. Viss bija tik smagi un sarezģiti. Jo mani knapi izglāba, pielietoja vakuumu 2 reizes ( pēc tam gadu novērojāmies pie neirologa)un neonatalogs pateica, labi ka meitene, zēni parasti neizdzīvo tādās dzemdībās....nogulēju nedēļu RDZN. Sapēja nenormāli, visa starpene salapīta ka zeķe. Nevarēju ne piecelties, ne sēdēt. Mocījos 2 mēnešus. Bez Diclofenaka vispār biju ka invalīds, pat aprūpēt bērniņu nevarēju.

Tagd esmu 30. grūtniecības nedēļā un teicu ārstam ka tikai ķeizars un neviens mani neatrunās. Ja atteiks, tad gatava maksāt. Galvenais bērna veselība!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331