Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

Ostore
Piedod, bet japajauta - tev spiediena problemas nav no bailem? Rakstijo pirmaja lapa, ka bail no dzemdibam. Varbut spiediens augsa no taviem pardzivojumiem un bailem? Nebutu labak meginat sevi emocionali sagatavot dzemdibam un saprast, kur aug kajas tam bailem?

Ostore

ElzaLe
Dzeru dopegitu pa divam tabletem divreiz diena,un Corinfar retad divreiz diena,un tagad jaunas bus jadzer metoprolol-ratiopharm divreiz diena ...

Papildināts 17.07.2019 18:06:

Fausts
Spiediens vienmer bijis augsts.man viena grutnieciba beidzas jo bij 230 spiediens augsa grutniecibas laika...tagad lietoju zales lai spiedienu turetu norma...

Minnijabinnija

Acis vari pārbaudīt. Ja spiediens acīm, tad var nozīmēt ķeizaru. Kad es gulēju ar mazo slimnīcā, istabas biedrenei dēļ acu spiediena taisīja ķeizaru. Pavisam nopietni.

Ljoljix

vienmer ir iespeja panjemt maksas ķeizaru.

Ljoljix

Palasījos tēmu un atcerējos ka autore ir kundze ar nopietnu lieko svaru un ilgi nevareja tikt pie mazulja jo nevareja sanjemties nerīt. jā, nevis vnk liekais svars jo slimības, bet gan mute kā melnais caurums. Mīļā sieviete, varbūt kaut kad vajag saprast ka tava dzīve nav tikai tava komforta zona? ja vajadzeja tikai komfortu- nu tad kam bērnu? Tu man šķieti ļoti egoistiska persona ar noslieci ar divkrēslību. Viens ir ķeizaroties aiz tā- ka tiešām vajag, bet tavs gadījums ir- kājiņpiecirst. Es tiešām novēlu visu tev un mazulim to labāko, bet ar tādu svaru ķeizars tev būs mokas, tu nevaresi atkopties ilgi un dikti. Saņemies, ja nav galīgs piii un ārsti paši nevedina un ķeizaru.

Miice

piektdiene
Dēļ asinspiediena RDzn tiešām piešķir bezmakas epidurālo pati dzemdēju februārī un dēļ asinspiediena tiku pie epidurālās un beigās ar ķeižara bet dēļ cistas dzemdē.

Partinella

Ostore
Tās Dopegyt devas ir nenopietnas, lai kontrolētu asinsspiedienu, kā arī Corinfar galīgi nav labi grūtniecēm. Pajautā savam kardiologam par Labetalol.

Papildināts 20.07.2019 20:51:

Bet nu ja asinsspiediens paaugstināts nekontrolēta liekā svara dēļ, varbūt vismaz bērna dēļ varētu saņemties.

Papildināts 20.07.2019 21:24:

Ostore
Nē, es nesaprotu. Tu raksti, ka spiediens vienmēr bijis augsts, un tikai grūtniecības laikā sāki zāles lietot?

Ostore

Partinella
Es arì spiediena zales dzeru regulari arì kad nebiju stavokli...pirms paliku stavokli nometu 35 kg...arì tagad neveseligo needu,ja gribas ko saldu appedu medu biski...lietoju uztura risus,grikus retu reizi kartupelus...salatos ir gurki kuri dàrzà aug...daudz ogas èdu...

Maisins

Man bija akūts ķeizars, pilnīgi nekādas problēmas, tikai uzreiz pēc ķeizara šausmīgi auksti bija un trīcēju. 5dienā izķeizaroja, 1dienā braucām mājās. Staigāju pāris h pēc ķeizara, nekas nesāpēja.

Es ceru, ka ja būs vēl viens bebis, man neliks dzemdēt....

Papildināts 22.07.2019 14:03:

AnjaZ
Es arī puikam saku paldies, ka viņš nenāca ārā un izcēla kā princi. Es pati esmu maziņa, puika piedzima 4kg, kas zina, kā būtu bijis, ja viņš mēģinātu dzimt.

Mazinjaaa

Maisins
Man tieši tas pats,ka puika neslīdēja lejā un beigās akūts ķeizargrieziens, puika bija tieši 4kg bet vēl nabassaite 2x ap kaklu, 2x ap vēderu un vēl ap rociņu, tāpēc nevarēja noslīdēt, mocīja mocīja mani, sāku just spiedienus, tikām līdz dzemdību zālei, spiedieni ir bet puika nenāk dzemdību ceļos , salika man sistēmas stimulēšanai, es jau no sāpēm brīžiem neko ne dzirdēju, ne redzēju, tad sāka puikam kristies tonīši un ātri aizrāva uz ķeizargriezienu, arī sāku staigāt tajā pašā dienā, izķeizeroja piektdienā un svētdien jau 12tos saņēmu papīrus, ka varu doties mājās. Nu jau puikam 3 mēneši un nedēļa. Atkopos samērā ātri , pirmo nedēļu nēsāju pēcdzemdību jostu uz rētas, lai vieglāk piecelties no gultas, bet pēc tam uz vēdera, lai ātrāk vēders savelkās! Arī domāju par to, kā tas viss būtu beidzies ja spiestu dzemdēt pašai, visi iegriezumi un vilkšana ar varēm ārā, bail paliek, bet nu priecājos ka viss labi bekdzās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331