Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kados gadijumos nozimè keizaru?

Ostore

dreamgirll
Piedod, atvaino, bet nesapratīšu un nepiekritīšu kā ķeizargriezienu var salīdzināt ar krūšu plastiku un citām kosmētiskās ķirurģijas procedūrām.. Padomā, ko runā. Vēdera dobuma un iekšējā orgāna (dzemdes) operācija izjauc kopējo ķermeņa anatomiju, atstāj ne tās vizuāli patīkamākās piemiņas zīmes, stigmē sievieti par nepilnvērtīgāku par citām (padies Dievam šis uzskats lēnām mainās), pakļauj dažādiem nervu bojājumu un saaugumu riskiem un laimīgas tās mēs visas, kas to piedzīvojušas bez nopietnām blaknēm un ar veseliem bērniem! Pārējām var tikai izteikt līdzjūtību.

Papildināts 28.07.2019 03:04:

Ostore
Par paaugstinātu asinsspiedienu kā iemeslu akūtam ķeizaram vari diži neiztraukties. Kā arī par to, vai var ķeizaroties, ja izlem pēc brīva prāta to darīt vai (piemēram, negatavības, baiļu vai citu iemeslu dēļ) kaut kas apstājas un sanāk akūti. Uz sava akūtā ķeizara brīdi man spiediens bija debesīs, pie 180/110. Tas no preeklampsijas, kas attīstījās vēlu gr., tāpēc nebija iemesls a.ķ.g. Zāles ar kurām kontrolēja manu spiedienu bija Doppegit un Labetalol (ja pareizi uzrakstīju). Bet ja tiešām ir runa par preeklampsiju vai nopietnu paaugstinātu spiedienu, tad dropas ir jādzer, ja nelīdz šīs, tad ir vēl alternatīvas.

dvinumamma2018
Man nav izjaukta nekāda kopējā ķermeņa anatomija. Pavisam nopietni. Pirms kāda laika veicu vēdera dobuma usg un viss bija pilnīgā kārtībā. Pēc ķeizargrieziena dzemde taču paliek savā vietā. Man arī nav nekādu nepatīkamu piemiņas zīmju, jo grieziena vieta bija perfekti vietā, kur ir ādas krokas ieliekums un tagad pēc 3 gadiem to vietu vispār vairs nevar viegli pamanīt, ja speciāli nemeklē.

Dažādi saaugumu, miomas rašanās riski arī ir dabīgu dzemdību gadījumā. Toties ķeizargrieziens samazina iekšējo orgānu noslīdēšanas risku vecumdienās, dažādas proktoloģiskas problēmas utt.

Ostore

Man keizars nebus.Mazà sagriezusies pareizi un ginekologe liek dzemdet pasai...nenem nemaz vèrà ko uzrakstija kardiologs...spiediens arì vizites labs...uztraukums tikkai ka bus jadzemde Stradinos.loti gribeju Dobelè dzemdet bet arste nelaul...

iuz

Ostore
Tev labāk stradiņos, zinot vēsturi, komplikācija utt. Stradiņos ir labi un forši dakteri. Saprotu, ka tālu no mājām, bet tur tiešām par jums parūpēsies un pieņems pareizos lēmumus.

Ar paaugstinatu spiedienu ķeizaru uzreiz neviens netaisa, dod bezmaksas epidurālo.

Ostore
Tad sac gatavoties dabiskam dzemdibam- strada ar savam bailem. Looti iesaku eposanas kursus! Ja pirmaja grutnieciba tas likas stulbums un pupu mizas- ka elposana var palidzet pret sapem un savakties, tad otraja visas kontrakcijas un izspiesanu elpoju ka macija un tiesam bija super! Protams, ka tapat sapeja, bet tas bija paciesami un koncentrejoties uz elpu, pat mierigi.

Ostore

Fausts
Loti grùti tàm gatavoties...bet ieksà mazà tàpat nepaliks...

Paramana

Ostore
Es reiz biju dzemdībās, kur meitenei pēc ķeizara sagāja grīstē spiediens. Traki bija.

Pati - nekad labprātīgi nepiekristu uz ķeizaru. Bija gan plānots , gan dabīgās radības. Ja galīgi bail no sāpēm , no visiem variantiem iesaku ņemt EA bērniņam labāk, gan pašai. Lai veicas!

Papildināts 29.07.2019 00:28:

Ostore
Mūsdienās ir tik daudz foršu veidu ka gatavoties dzemdībām, strādāt ar galvu un prātu. Jāatrod veids, kas Tev der . Cilvēks ,kuram vari uzticēties un aiziet!

Ostore
Vai tad tiešām nekādīgi nevar naudu maksas ķeizaram sagrabināt? Nu kaut kredītu ņem. Pilnīgi nopietni!

Papildināts 29.07.2019 13:42:

dvinumamma2018
stigmē sievieti par nepilnvērtīgāku par citām
Tu to nopietni?

Ostore

reitings
Soreiz klausisu labak arsti un keizaru nè ....ja jau mazà sagriezusies kà vajag tad jadzemde pasai...un man vel reta sliktak dzitu jo svars liels...man ir bijusas vienas dzemdibas 21 nedela pirmajam delinam bij ...kuram sirsnina apstajas...nekkas traks tad nebij...vienigi loti sapeja kad veras vala viss un kad spiedu,tad nesapeja...laikam bail no dzemdibam jo viena neveiksmiga grutnieciba bij un bailes ka varetu meitina piedzimt nedziva....bet tàs ir tikkai bailes ,man viss bus labi....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391331