Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības pēc 2 ķeizariem

kadetiite

kadetiite

Sveikas. Pirmais ķeizars bija 2014.g., otrais 2017.g. Tagad jūlijā plānojas trešās dzemdības, starp iepriekšējo ķeizaru būs 1.11, gandrīz 2 gadi starpība. Vai trešais automātiski būs ķeizars? mana daktere saka, ka jā, bet viņa jau arī par otro to teica, tomēr man Dzemdību namā teica pavisam ko citu un ķeizars otrais sanāca akūts, nevis plānots. Kāda ir citām pieredze pēc 2 ķeizariem?

Nav pieredze. Bet tu pati gribi ķeizaru vai dzemdēt pati?

Liela daļa ārstu automātiski nozīmē ķeizarus pēc iepriekšējiem drošības dēļ.

Ja vēlies dzemdēt pati, jāskatās, kurš ārsts kurā slimnīcā piekritīs.

Zinu sievieti, kura Siguldā dzemdēja pati pēc 3 ķeizariem, bet ārstu/vecmāti, kas uz to parakstītos,bija ļoti grūti atrast.

Cucamonga

kadetiite
Pēc diviem ķeizariem man bija trešais ķeizars. Uzreiz piekodināja-ja vēloties dzemdēt pati, lai ejot meklēt citu vietu (tas no Stradiņiem citāts).

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

kadetiite

Godīgi - es nemaz nevēlos dzemdēt pati.

Cucamonga

kadetiite
Es arī nealku. Tāpēc domstarpību man nebija. Domāju ar tevi arī neviens neauklēsies.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Modelējot hipotētiskus scenārijus, dzemdēt vagināli ar 2 rētām ļauj tad, ja viss jau labu laiku kā sācies un noris kā pēc grāmatas (un pašai ļoti gribas). Ierodies dzemdību iestādē ar smuku atvērumu, kurš turpina vērties ne vēlāk kā 1cm stundā un Tev nevajag nekādu papildus palīdzību. Tad arī tie rētu riski ir mazi, utt. Bet parasti jau tā nav. Īpaši, ja pirms tam iemesls ir bijusi dzemdību darbība, kas stājas un neļaujas stimulēšanai, tad mēģinàt pašai nav īsti jēgas.

Upene

Kad es biju Stradoos, kā reiz dzemdēja sieviete pēc 2 ķeizariem. Viss pa smuko sanāca. Pati Strados dzemdēju pēc 1 ķeizara. Doka toreiz teica, ka ja rēta izskatās ok, vinja esot tikai par.

Unnna

Es pēc pirmā ķeizara gribēju dzemdēt pati (10 gadi pēc pirmā ķeizara), bet sanāca akūts ķeizars (placentas priekšlaicīga atslāņošanās) ar bēdīgu rezultātu. Par trešo jautāju dakterei, vai varētu mēģināt pati, viņa teica, ka nevajag riskēt un ka diez vai kāds uzņemsies vadīt šādas dzemdības. Arī trešais ķeizars (2g1m pēc otrā ķeizara) sanāca akūts - pāris dienas pirms plānotā datuma nogāja ūdeņi, sākās dzemdību darbība. Pēc tam daktere, kas operēja, teica, ka rēta bijusi ļoti slikta (kaut usg likās ok), ka vēl dažas kontrakcijas un būtu plīsusi. Tagad gaidu ceturto (dzims, kad būs 2g7m pēc trešā ķeizara). Klusībā, tikai tīri teorētiski sapņoju, ka varētu kaut kā viegli un mistiski piedzemdēt pati, bet reāli saprotu, ka būs ķeizars. Pati apzināti noteikti neriskētu dzemdēt pati.

laimamma

Man ir bijuši 2ķeizari. Pirmais akūts, otrais pēc 2,5gadi plānots. Daktere teica, ka 99% ,ka 3ais ar būs ķeizars.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391537