Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības pēc 2 ķeizariem

kadetiite

kadetiite

laimamma
Man daktere arī to pašu jau par otro teica, iedeva nosūtījumu. Bet Dzemdību nama dakteri bija citās domās.

kadetiite
Tas tāpēc, ka 1. ķeizars automātiski neindicē 2. Tai pat laikā ir krietni zemāks slieksnis, lai taisītu akūto. Ārsti šobrīd mēģina izvairīties no ķeizaru taisīšanas, ja var netaisīt. Iespēja, ka būs sekmīgas vaginālas dzemdības pēc 1 ķeizara ir rupji rēķinot 50/50 (bez papildus indikācijām). Savukārt pēc 2 tas veiksmīgo vaginālo dzemdību procents krietni samazinās un palielinās riski, tāpēc tā galīgi nav tāda pati situācija.

laimamma

kadetiite
Man otro ķeizaru nolika datumu uz pilnām 40nedēļām, ja ātrāk būtu sākušās pašai dzemdības, tad ķeizaru netaisītu, bet būtu dabīgas dzemdības. Bet par cik man bērni ir lieli, tad ilgāk neļāva staigāt par 40nedēļām. Tanī pat dienā mūsu nodaļā māmiņa kurai pirmais bija ķeizars, dabīgi dzemdēja otro mazuli kurš svēra 4700

Upene

laimamma
Man pēcķeizara dzemdībās sīcis arī bija 4,5 kg un 59 cm. Nekāda vaina, man bija EA

Vai pec viena keizara, nakamo ar nozime keizaru?

laimamma

Upene
Wowwww, un bez plīsumiem?

Papildināts 31.05.2019 11:22:

Mazina2019
Nē, skatās kapēc pirmais ir bijis ķeizars, rētu utt, bet visbiežāk pēc viena ķeizara tomēr liek pašām dzemdēt.

Krustnaglina86

Mazina2019
Man bija pirmais ķeizars - otro piepraīju pati un dabūju Esi uzstājīga

Papildināts 31.05.2019 15:21:

Krustnaglina86
Pieprasīju..

minkasi

Nav jau tur ko pieprasīt. Es ļoti gribēju pati un priecājos, ka izdevās. Ķeizars jau nav nekāds bonuss. Vienigais tā attaisnojums ir riski.

...

Es arī 2 ķeizaru mamma. Pirmais bija akūts jo dzemdību darbība negāja uz priekšu un pašas dzemdības ierosināja,vēlāk stimulēja un pie slodzes bērnam sirds toņi pasliktinājās. Otrs ķeizars,dakteres ieteikts +dažas veselības kaites,aizbraucot uz apskati pie daktera dzemdību nodaļā,doks nolēma ķeizarot, jo dzemdības būtu vēl ilgi jāgaida,pēc apskates tā arī pateica ka organisms negatavojas dzemdībām kaut gan termiņš jau pienācis. Un ņemot vērā pirmo dzemdību scenāriju neviens jau nevēlas riskēt ar mazuli vai mani. Īpaši nepretojos tam ka ķeizaros. Grūtāk tikai bija atgūties no otrās operācijas,bet tā bija pirmā diennakts,pēc tam jau bija ok. Starp ķeizariem 7 gadi. Ja viss būs ok ar veselību tad doma ir par trešo mazuli, bet mūsu pusē Latgalē nav tādu doku kas parakstītos uz dzemdībām pēc 2 ķeizariem un pieļauju domu ka būs arī ķeizars.

Man te paziņas stāsta ka vairāk par 3 ķeizariem dakteri neļauj taisīt,domāju taisnība vai nē? Nesen pat rakstu lasīju kur mammai 5 bērni un visi ar ķeizaru. Un daudz ir piemēru kur 4 ķeizari. Nez kā tad tur īsti ir.

Protams, viss atkarīgs no katra individuāli, bet mūsdienās 3 ķeizari vairs nav limits. Tika uzlabota metode kā ķeizargriezienu veic un tas arī ir iemeld, kāpēc lielākai daļai retas ir pietiekami labā stavoklī, lai dzemdetu arī dabīgi pēc tam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391537